Znamy daty koncertów w ramach Eliminacji do Pol’and’Rock Festival

Podziel się:

Publiczność Eliminacji do 25. Pol’and’Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

Powoli dobiega końca pierwszy etap Eliminacji do Pol’and’Rock Festival. Już jutro jurorzy wyłonią wykonawców, którzy zyskają możliwość zaprezentowania się w ramach koncertów na żywo, które wiosną odbędą się we Wrocławiu, Gdańsku i Białymstoku.

To już 12. edycja Eliminacji, dających zespołom z całego świata możliwość występu na Pol’and’Rock Festival. Rokrocznie, z setek wykonawców, którzy nadeślą swoje płyty, jurorzy wybierają najlepszych, kwalifikując ich do jednego z koncertów półfinałowych. Występ na żywo dla niektórych z nich staje się przepustką do wielkiego finału, a wreszcie – występu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, którego najbliższa, 26. edycja odbędzie się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

Już jutro jury wyłoni artystów, którzy zyskają możliwość zaprezentowania się w ramach koncertów na żywo.

Płyty, a następnie także koncerty na żywo, oceniać będą: Jurek Owsiak, Andrzej Puczyński, Kuba Płucisz, Tomasz „Kasprol” Kasprzyk, Piotr „Dziki” Chancewicz i Krzysztof Dobies.

Harmonogram koncertów w ramach Eliminacji do Pol’and’Rock Festival:

  • 21 marca – koncert półfinałowy we Wrocławiu (Centrum Koncertowe A2)
  • 18 kwietnia – koncert półfinałowy w Gdańsku (Stary Maneż)
  • 9 maja – koncert półfinałowy w Białymstoku (Zmiana Klimatu)
  • 13 czerwca – koncert finałowy w Łodzi (Klub Wytwórnia)
W czasie koncertów, poza uczestnikami eliminacji, publiczność będzie mogła usłyszeć również gwiazdy i gości specjalnych, m.in. zespół ØRGANEK (Wrocław), Sidneya Polaka (Gdańsk), Farben Lehre (Białystok). Wstęp na wszystkie koncerty, tradycyjnie, wolny!
(org.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.