Znani i lubiani w całej Polsce Artur Barciś i Cezary Żak w kabaretowej odsłonie ! Zdjęcia

Podziel się:

fot.(pras.)

Rewelacyjny program kabaretowy, w którym Artur Barciś i Cezary Żak wcielają się w postacie, za które pokochała ich cała Polska, tzn. Tadzia Norka i Karola Krawczyka  z serialu “Miodowe lata”. Program nawiązuje także do szalenie popularnego serialu pt. “Ranczo”.

Rewelacyjny program kabaretowy, w którym Artur Barciś i Cezary Żak, jedni z najznakomitszych polskich aktorów charakterystycznych, prezentują osobno oraz w duecie piosenki, dialogi, skecze oparte na tekstach polskich satyryków. Wcielają się również w postacie, za które pokochała ich cała Polska, tzn. Tadzia Norka i Karola Krawczyka z serialu „Miodowe lata”. Program nawiązuje także do szalenie popularnego serialu pt. „Ranczo”, w którym aktorzy dają absolutny popis swojego kunsztu aktorskiego – Cezary Żak jako Wójt Kozioł oraz Artur Barciś jako Czerepach.

Łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością oraz sympatia, jaką darzą ich widzowie, tworzą niezapomnianą atmosferę występu, co powoduje, iż program kabaretowy w wykonaniu A. Barcisia i C. Żaka uświetni każdą okazję oraz na długo pozostanie w pamięci!

fot.(pras,)

(org.)

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.