Zostań funkcjonariuszem KAS.Trwa rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej w Warszawie

Podziel się:

fot.KAS 

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie ruszyła z  rekrutacja do Służby Celno-Skarbowej. Liczba etatów wynosi 107. Kandydaci mogą składać dokumenty do 17 kwietnia- poinformowała Rzecznik Prasowy  Justyna Pasieczyńska z Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

Jak informuje rzecznik mazowieckiej KAS Justyna Pasieczyńska służba w mazowieckiej KAS to nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowym (MUCS) pełnią służbę na lotniskach Chopina i w Modlinie, biorą także udział m.in. w zwalczaniu zorganizowanych grup przestępczych specjalizujących się w wyłudzaniu VAT, nielegalnym hazardzie, przemycie towarów akcyzowych, praniu brudnych pieniędzy- dodaje Justyna Pasieczyńska.

Osoby, które rozpoczną Służbę Celno-Skarbową mają do dyspozycji szereg szkoleń, które umożliwią zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.

Szczegółowe informacje dotyczące prowadzonego naboru dostępne są na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, w zakładce Ogłoszenia/Nabór/Oferty pracy i służby w KAS (link do ogłoszenia).

Ofertę można złożyć osobiście w siedzibie Izby, za pośrednictwem placówki pocztowej lub firmy kurierskiej, bądź drogą elektroniczną pod warunkiem opatrzenia ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu lub podpisanych Profilem zaufanym ePUAP.

(kas)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.