„The Voice Kids 4 ” Marina muzyczną gwiazdą sobotniego finału !

Podziel się:

fot. Jan Bogacz / TVP

Już w sobotę uczestnicy dwójkowego talent show staną do muzycznej walki o zwycięstwo. Gwiazdą odcinka będzie Marina Łuczenko-Szczęsna. 

Po wielu tygodniach zmagań na muzycznej scenie „The Voice Kids” przyszedł czas na finałową rozgrywkę. W tym sezonie wielki finał został podzielony na dwie części. Pierwszą z nich widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2. Na scenie zobaczymy troje finalistów z każdej drużyny. 

Z teamu Cleo do finału dotarli Karolina Szostak, Igor Konieczny i Tatiana Kopala. Drużynę Dawida Kwiatkowskiego reprezentować będą Natalia Pawelska, Olek Klembalski oraz Zosia Sławińska. Wokalne umiejętności zaprezentują także Amelia Borkowska, Mikołaj Jabłoński i Sara Egwu-James, których trenerami są Tomson i Baron. 

Po wszystkich występach to właśnie trenerzy wybiorą po jednej osobie, które w przyszłym tygodniu będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu Kids w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu. 

W najbliższą sobotę na scenie usłyszymy nie tylko dziewięcioro najzdolniejszych uczestników czwartej edycji „The Voice Kids”. 

Muzycznym gościem będzie także MaRina, która podobnie jak finaliści swoją przygodę z muzyką zaczynała jako dziewczynka. Zanim skończyła 10 lat zajęła drugie miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Częstochowie i była trzykrotną laureatką Międzyszkolnego Festiwalu w Stalowej Woli. Mając niespełna 11 lat wystąpiła w spektaklu telewizyjnym „Ballada o zabójcach”, a trzy lata później wzięła udział w finale krajowych eliminacji do 1. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Na scenie „The Voice Kids” MaRina zaśpiewa singiel „Nigdy Więcej”, który tylko na YouTube wyświetlono dotychczas prawie 9 milionów razy. 

Pierwsza część finału „The Voice Kids” z gościnnym udziałem MaRiny już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Druga część finału, podczas której widzowie wybiorą zwycięzcę muzycznego show już 17.04.2021 o godzinie 20:00 w TVP2.

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.