Zrabowano dom Thiago Silvy, zawodnika PSG , podczas jego meczu.

Podziel się:

fot. F. Faugère/ L’Équipe 

Jak podaje francuski dziennik  “L’Equipe”  dom kapitana Paris Saint-Germain Thiago Silvy został obrabowany podczas zwycięstwa PSG (1: 0) przeciwko Nantes. Włamanie miało miejsce  w sobotę w nocy w jego rezydencji w XVI dzielnicy Paryża , gdzie jak podaje dziennik żyje wiele znanych  osobistości.

Według  informacji obrońca i kapitan PSG został okradziony z  biżuterii o dużej wartości, w tym luksusowym zegarkiem o wartości 600 000 €. Thiago Silvie została również skradziona  torba podróżna, w której był jego paszport. Musiał ponownie wyrobić paszport w trybie pilnym w niedzielę przed powrotem do Brazylii pod koniec roku. Ogólne szkody zostały oszacowane na milion euro.

Jest to kolejny incydent z udziałem gracza  Paris Saint-Germain Pod koniec listopada, kolejny gracz PSG, Kameruńczyk  napastnik Eric Choupo-Moting padł ofiarą włamania w swoim domu w stolicy, podczas meczu Ligi Mistrzów z Liverpoolem (2-1 na Parc 28 listopada). Za szacunkową stratę w wysokości 600 000 €. Były paryski trener Unai Emery doświadczył takiego nieszczęścia rok temu. Hiszpański apartament w Paryżu był obrabowany, a PSG grało w zwycięskim, ósmym finale Pucharu Ligi w Strasburgu (4: 2).

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.