Agustin Egurrola o ocenach Roksany Węgiel: Nie żałuję żadnego słowa, żadnej oceny

Podziel się:

fot.Waldemar Kompała / TVP 

Przed nami wielki finał trzeciej edycji „Dance Dance Dance”. Juror show odniósł się do ocen, które dawał Roksanie Węgiel.

Komentarze Agustina Egurroli, który w trzeciej edycji „Dance Dance Dance” po raz pierwszy pojawił się w roli jurora, odbiły się szerokim echem w mediach. Najgłośniej komentowano oceny choreografa dotyczące występów najmłodszych uczestniczek – Roksany Węgiel i jej przyjaciółki Oliwii Górniak. W odcinku finałowym, który zobaczymy już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2, Agustin Egurrola odniósł się do opinii, które wypowiadał po występach nastolatek w trakcie trwania całego show. 

Nie sądziłem, że dziewczyny mogą osiągnąć taką jakość w tak krótkim czasie. To jest dla mnie wielka satysfakcja. Nie żałuję żadnego słowa, żadnej oceny – wyznał po jednym z sobotnich występów Agustin Egurrola. 

Juror podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat młodej wokalistki. 

Roksana może być pierwszą wokalistką, która naprawdę zacznie tańczyć na scenie. To może wyznaczyć nowe standardy. Wszyscy będziemy czekać na twoje występy, bo wiem że to będzie nie tylko cudowny wokal ale niezwykła choreografia i taniec. Ruszaj w świat. Uwaga polska Roxie nadchodzi ze zdwojoną siłą – mówił.

Warto było wylać ten pot, krew i łzy – skwitowały Roksana i Oliwia, które w finale zatańczą dwie choreografie w duecie i po jednej solo. 

W sobotnim wielkim finale o nagrodę główną – 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny obok Roksany i Oliwii walczyć będą Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Najlepiej tańczącą parę trzeciej edycji „Dance Dance Dance” wybiorą widzowie w głosowaniu SMS. Ogłoszenie wyników odbędzie się na żywo. 

W ostatnim odcinku programu na multimedialnej scenie ponownie zobaczymy wszystkich uczestników trzeciej edycji show. 

Finał Dance Dance Dance już w sobotę o 20:00 w TVP2.

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.