Aurelia prezentuje nowy utwór “Pseudorany” (WIDEO)

Podziel się:

fot.mat pras 

Aurelia nie zwalnia i prezentuje utwór “Pseudorany” jest to drugi singiel z albumu o tym samym tytule Po ciepło przyjętych “Biegunach” oraz “Zimnej Wojnie” jak zapowiada artystka album ukaże się w tym roku.

Tekst oraz muzykę napisała Aurelia przy współpracy producenckiej i kompozytorskiej z Michałem Włodarskim, znanym z poprzednich produkcji.

Artystka eksperymentuje z brzmieniem pokazując swoje własne, oryginalne ścieżki muzyczne.

“Pseudorany”, to takie “niby” rany, których nie widzimy gołym okiem. Co jakiś czas wychodzą na jaw pod różnymi postaciami i wybijają nas z rytmu życia. Toczymy z nimi walkę, czujemy, ze coś w nas nie gra, choć z zewnątrz udajemy, że nic się nie dzieje.

Coś nas ciągnie w dół i próbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie: w czym tak naprawę tkwi problem?

W utworze swoją główną uwagę skupiam na świecie, który jest dla mnie niezrozumiały i często zastanawiam się nad sensem istnienia, jego funkcjonowaniem, tym co tak naprawdę mogę w nim zmienić jako mała jednostka.

W teledysku i piosence chciałam ukazać swoje dwa oblicza

Z jednej strony niewinnej dziewczyny, takiej bez skazy, pełnej radości i życia, a z drugiej przemiana w czarny charakter, postać zimną, mrożącą krew w żyłach, zepsutą przez pogoń za pieniędzmi, zepsutą światem, który nas otacza.

Podsumowując – utwór “Pseudorany” jest zapowiedzią mojego albumu o tym samym tytule. Każda piosenka niesie za sobą inną historię, moje przeżycia, rany, “pseudorany” i wiele więcej..
To zbiór moich doświadczeń, historii, zapytań oraz odpowiedzi. Mam nadzieję, że nie zgubicie się w tym labiryncie 🙂 dodaje artystka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.