Aurelia w premierowym utworze “Zimna Wojna” (WIDEO)

Podziel się:

fot.pras 

Wokalistka i kompozytatorka pod pseudonimem artstycznym Aurelia zaprezentowała swój premierowy utwór “Zimna Wojna” Piosenka powstała pod koniec 2019 roku i jest pierwszą zapowiedzią albumu pt. “Pseudorany”, który ukaże się jeszcze w tym roku zapowiada artystka.

Premierowy utwór “Zimna Wojna” opowiada  historię jako artysty, który żyje w bardzo trudnym i niezrozumiałym świecie, świecie, w którym stale jesteśmy poddawani próbom, oceniani w kategoriach, które w ogóle nie powinny nas dotyczyć, pozostawieni sami sobie, często bez odrobiny wsparcia i zrozumienia-komentuje Aurelia.

Sam tytuł “Zimna Wojna” nawiązuje do chłodnych, oraz obojętnych relacji międzyludzkich, które spotkałam na swojej drodze-dodaje artystka.

Aurelia wspomina również, że odkąd sięga pamiecią wielu ludzi chciało ją zmienić. –Mówili, że jestem za gruba, za chuda, mam za mocny głos, za ciężkie kompozycje. Próbowano zabrać moją tożsamość muzyczną, a także udowodnić, że nie ma tutaj dla mnie miejsca. Wielokrotnie podcinano mi skrzydła i zniechęcano do mojej największej pasji muzyki- dodaje.

Aurelia (wł. Aleksandra Wiśniewska) – urodzona w Warszawie wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów , swój nowy utwór dedykuje wszystkim tym, którzy zostali odrzuceni, stracili radość z tworzenia ważnych dla nich rzeczy i toczą wojnę z licznymi przeciwnościami losu.

Aurelia na swoim koncie ma m.in. udział w charytatywnym projekcie, w którym skomponowała piosenki anglojęzyczne na płytę, z której dochody ze sprzedaży trafiły do schroniska dla bezdomnych zwierząt fundacji Dr. Lucy, oraz single “Moje Zło”, “Usłysz mnie”, “Bieguny”, a w listopadzie 2017 wyszedł współkompozytorski anglojęzyczny utwór przy współpracy z Włoskimi producentami – Gil Sanders, Lex Martin pt. “The Night”, który zdobył #47 Miejsce w TOP 50 Spotify Hiszpania.

Osiągnął bardzo dobre wyniki za granicą – w ciągu kilku tygodni przekroczył milion  odtworzeń na Spotify.
Był emitowany w kilku rozgłośniach radiowych we Włoszech i Hiszpanii. Dostał się także do Top kanałów dance’owych na Spotify, których liczba obserwujących przekracza milion.

Aurelia: “Zimna Wojna”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.