„Baby boom, czyli Kogel Mogel 5″ kogo zaobaczyliśmy na premierze ?

Podziel się:

fot.mat.pras/next-film

Najnowsza część kultowej serii „Kogel Mogel” wejdzie do kin już w piątek, 26 stycznia. W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu z udziałem gwiazd i zaproszonych gości. Prezentujemy zdjęcia z wieczoru z twórcami filmu „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5″. 

W kinie pojawiła się obsada, między innymi Maciej Zakościelny, Aleksandra Hamkało, Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Dorota Stalińska, Małgorzata Rożniatowska, Joanna Jarmołowicz i Wojciech Solarz.

W najnowszej części „Kogla Mogla” Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy!

Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku – ku przerażeniu Marlenki. Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady…  

(żrófło:next-film)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.