„Apokawixa” – posłuchaj muzyki z filmu i zobacz plakat artystyczny

Podziel się:

Apokawixa, fot. Grzegorz Press, TVN Warner Bros. Discovery

„Apokawixa” w reżyserii Xawerego Żuławskiego w recenzjach bywa porównywana do „Projektu X” – na taką imprezę polskie kino czekało! Najbardziej szalony film jesieni jest już w kinach, a w sieci dostępna jest playlista z utworami z ścieżki dźwiękowej filmu. Prezentujemy też plakat artystyczny filmu autorstwa Andrzeja Pągowskiego. 
„Apokawixę” od premiery zobaczyło 48 tys. widzów, co daje lepszy wynik niż takie popularne tytuły o podobnej tematyce, jak „Zombieland 2: kulki w łeb”, „Wiecznie żywy”, „Truposze nie umierają” czy „Projekt X”.
Playlista z muzyką z filmu jest dostępna w serwisach streamingowych:  
„Apokawixa” to nie tylko pełnokrwiste kino rozrywkowe – zbiera świetne recenzje krytyków. Nareszcie komedia, która śmieje się z pandemii. Skąd biorą się zombie i dlaczego sami często czujemy się, jakbyśmy powstali z grobu? „Apokawixa” Xawerego Żuławskiego odczynia gusła na grubym melanżu. Gdy opadnie pył, dowiemy się, na co chorujemy.
Oto polskie voodoo” – pisze Adrianna Prodeus na łamach Vogue.pl. „Zapewnia rozrywkę, jakiej długo w Polsce nie było” – zapewnia Stanisław Bryś z Noizz.pl. „Chcemy więcej takiego kina” – mówią w swojej recenzji Sfilmowani.
Plakat artystyczny do filmu wyprodukowanego przez TVN Warner Bros. Discovery przygotował Andrzej Pągowski, który tak mówi o filmie:
Film Xawerego Żuławskiego „Apokawixa” to kino gatunkowe. To świetna rozrywka. Jednych bawi, innych przestrasza, ale przede wszystkim porusza ważne tematy dotyczące skażenia środowiska i zagrożeń dla planety. Dynamicznie zrealizowany, sprawnie zagrany, od pierwszych chwil wciąga i angażuje.
„Apokawixa”
plakat z filmu „Apokawixa”
(źródło:next-film)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.