Stratują castingi do Miss Polski 2024 ! Jakie oczekiwania dla kandydatek?

Podziel się:

Casting do konkursu Miss Polski 2024   fot.mat.pras

W najbliższą sobotę, 27 stycznia w Warszawie odbędzie się casting do konkursu Miss Polski 2024! Poszukujemy następczyni Angeliki Jurkowianiec – Miss Polski 2023, która będzie nas reprezentować nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej! To doskonała okazja do przeżycia niezapomnianej przygody, poznania ekspertów z wielu dziedzin i wzięcia udziału w spektakularnej gali, emitowanej na antenie telewizji Polsat!

Pierwszym krokiem do udziału w konkursie, jest przesłanie zgłoszenia, które znajduje się na stronie www.misspolski.pl W konkursie mogą wziąć udział bezdzietne panny, w wieku 18 – 29 lat, które posiadają obywatelstwo polskie.

Kolejny krok, to udział w castingu!

Najbliższy odbędzie się 27 stycznia w Warszawie.

Podczas castingu każda z kandydatek spotyka się z jury, w skład którego wchodzą laureatki poprzednich edycji konkursu oraz organizatorzy. Jest to okazja aby opowiedzieć o sobie, swoich pasjach i zainteresowaniach.

W sobotę, 27 stycznia w Warszawie odbędzie się casting do konkursu Miss Polski 2024! Kto zastąpi i Angelikę Jurkowianiec ?

Podczas castingów wybieranych jest 120 ćwierćfinalistek, spośród których jury wyłania 60 półfinalistek. Te dziewczyny otrzymują zadania, które pozwalają jurorom poznać je bliżej, a pod koniec kwietnia kandydatki otrzymują nominacje do grona Finalistek. Jurorzy obserwując kandydatki do tytułu najpiękniejsze Polki, oceniają m.in. wygląd zewnętrzny, zaangażowanie czy zdolności interpersonalne. W maju rozpoczynają się przygotowania do Finałowej Gali, która odbędzie się w lipcu.

Finalistki konkursu stają się Ambasadorkami Miss Polski, dlatego ogromny nacisk kładziemy na szkolenia w różnych dziedzinach – od szkoleń z wystąpień publicznych, nauki poruszania się, chodzenia w szpilkach, pozowania i występowania przed kamerą aż po szkolenia z samoobrony kobiet, bezpieczeństwa w Internecie i poradach bezpośrednich w zależności od indywidualnych potrzeb dziewczyn – psychologa, dietetyka czy trenera mentalnego. Finałową galę poprzedzają zgrupowania, podczas których dziewczyny biorą udział w sesjach zdjęciowych, nagraniach video i przygotowują układy choreograficzne.

Warto zaznaczyć, że finalistki konkursu poza dojazdem na szkolenia i zgrupowania, nie ponoszą żadnych kosztów. Jest to związane z tym, że konkurs stara się być otwarty na każdą grupę społeczną.

Laureatki konkursu mogą liczyć na propozycje udziału w międzynarodowych konkursach piękności. W tym roku nasze finalistki reprezentowały nas w różnych zakątkach świata!

•      Oliwia Mikulska – Ambasadorka konkursu Miss Polski (TOP 16); Konkurs: Miss Friendship International 2023 W Chinach – zdobyła tytuł Wicemiss.

•      Julia Marcinkowska – Wicemiss Polski 2023; konkurs: Miss International w Japonii

•      Angelika Jurkowianiec – Miss Polski 2023; konkurs: Miss Universe w Salwadorze

•      Dominika Staniaszek – II Wicemiss Polski 2023; konkurs: Miss Globe w Albanii – awansowała do TOP15

•      Patrycja Jarocka – III Wicemiss Polski 2023; konkurs: Miss Tourism 2023 w Malezji – awansowała do TOP 10

•      Aleksandra Klepaczka – Miss Polski 2022; konkurs: Reinado International del Cafe w Kolumbii – wygrana

Kto w tym roku zaprezentuje się na scenie i sięgnie po koronę? Tego dowiemy się w lipcu. Tymczasem trwają poszukiwania kandydatek!

Nie czekaj ani chwili – wyślij zgłoszenie, przyjdź na casting i sięgnij po koronę!

(żródło:mat.pras org)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.