BMW wprowadza na rynek aerodynamiczny rower, cena może zaskoczyć

Podziel się:

fot.pras BMW

Bawarski producent samochodów premium oraz wiodąca włoska marka rowerowa 3T przedstawili wspólny projekt mający na celu zapewnienie klientom BMW radość z jazdy rowerem. Edycja specjalna bazuje na niezwykle popularnym rowerze Exploro Allroad Bike firmy 3T i może być zamawiana przez żądnych rowerowych wrażeń klientów BMW w dwóch wariantach kolorystycznych.

„Od razu wiedzieliśmy, że chcemy pracować z 3T, ponieważ model Exploro firmy 3T jest najlepszym rowerem gravelowym na rynku i jest w stanie zapewnić naszym klientom doskonałe połączenie wydajności, luksusu i radości z jazdy,” mówi Gaston Streiger, szef BMW Lifestyle. Charakteryzujący się elegancką sylwetką i klarownymi liniami gravel jest doskonale dopasowany do minimalistycznej stylistyki BMW, dzięki czemu doskonale wpisuje się w asortyment produktów lifestyle’owych.

Bawarski producent samochodów premium oraz wiodąca włoska marka rowerowa 3T przedstawili wspólny projekt mający na celu zapewnienie klientom BMW radość z jazdy rowerem. Edycja specjalna bazuje na niezwykle popularnym rowerze Exploro Allroad Bike firmy 3T i może być zamawiana przez żądnych rowerowych wrażeń klientów BMW w dwóch wariantach kolorystycznych. „Od razu wiedzieliśmy, że chcemy pracować z 3T, ponieważ model Exploro firmy 3T jest najlepszym rowerem gravelowym na rynku i jest w stanie zapewnić naszym klientom doskonałe połączenie wydajności, luksusu i radości z jazdy,” mówi Gaston Streiger, szef BMW Lifestyle. Charakteryzujący się elegancką sylwetką i klarownymi liniami gravel jest doskonale dopasowany do minimalistycznej stylistyki BMW, dzięki czemu doskonale wpisuje się w asortyment produktów lifestyle’owych. Ponieważ kluczowymi elementami stylistycznymi są wysoka jakość i wydajność, 3T FOR BMW Bike wyposażony jest w aerodynamiczną karbonową ramę, najlżejszą na świecie aerodynamiczną korbę (produkowaną we włoskim zakładzie 3T wytwarzającym elementy z karbonu), ekskluzywne skórzane siodełko Brooks i pasujące do niego skórzane chwyty Brooks. Koła Fulcrum i wytrzymałe opony Schwalbe One Speed zapewniają nawet przy maksymalnej prędkości wysoką przyczepność na każdej nawierzchni – od kostki brukowej po asfalt, polne drogi, żwir i szuter. Innowacyjne przerzutki Shimano GRX do rowerów gravelowych wyróżnia najwyższa jakość w najdrobniejszych detalach. „Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że firma BMW wybrała 3T jako wyłącznego partnera do produkcji specjalnej edycji 3T FOR BMW Bike. BMW to »radość z jazdy«, a wraz z rowerem 3T FOR BMW chcemy zaoferować to uczucie również w połączeniu z rowerami na każdą nawierzchnię,” mówi René Wiertz, współwłaściciel i dyrektor generalny 3T. Model 3T FOR BMW Bike będzie wkrótce dostępny w obu wersjach kolorystycznych u wybranych dealerów BMW i w Centrach Experience 3T.

3T FOR BMW Bike fot.BMW

Ponieważ kluczowymi elementami stylistycznymi są wysoka jakość i wydajność, 3T FOR BMW Bike wyposażony jest w aerodynamiczną karbonową ramę, najlżejszą na świecie aerodynamiczną korbę (produkowaną we włoskim zakładzie 3T wytwarzającym elementy z karbonu), ekskluzywne skórzane siodełko Brooks i pasujące do niego skórzane chwyty Brooks. Koła Fulcrum i wytrzymałe opony Schwalbe One Speed zapewniają nawet przy maksymalnej prędkości wysoką przyczepność na każdej nawierzchni – od kostki brukowej po asfalt, polne drogi, żwir i szuter. Innowacyjne przerzutki Shimano GRX do rowerów gravelowych wyróżnia najwyższa jakość w najdrobniejszych detalach.

3T FOR BMW fot.BMW

„Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że firma BMW wybrała 3T jako wyłącznego partnera do produkcji specjalnej edycji 3T FOR BMW Bike. BMW to »radość z jazdy«, a wraz z rowerem 3T FOR BMW chcemy zaoferować to uczucie również w połączeniu z rowerami na każdą nawierzchnię,” mówi René Wiertz, współwłaściciel i dyrektor generalny 3T.

Model 3T FOR BMW Bike będzie wkrótce dostępny w obu wersjach kolorystycznych u wybranych dealerów BMW i w Centrach Experience 3T. Sugerowana cena detaliczna to koszt 5499 EUR czytamy w komunikacie BMW.

(BMW)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.