Anna Mucha do Krzyśka Jonkisza: – Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji

Podziel się:

fot. Waldemar Kompała / TVP

Za nami pełen wzruszeń i wielkich emocji odcinek „Dance Dance Dance”. Po traumatycznym zdarzeniu Krzysztof Jonkisz ponownie wyszedł na scenę i zaprezentował solową choreografię. 

Miałem w głowie, że widownia tak długo czeka na mnie. Chciałem im dać ile mogę, ile jestem w stanie – mówił oszołomiony Krzysiek Jonkisz tuż po zejściu ze sceny.

Ogromnego wzruszenia i dumy z brata nie krył Rafał Jonkisz. 

Jesteś dla mnie mistrzem – podsumował i dodał:

Wiele osób widzi tylko efekt końcowy a to jest naprawdę duży wycisk dla naszych emocji.

Po triumfalnym występie Krzysztofa Jonkisza na scenę wbiegli wszyscy uczestnicy programu a brawom i wzruszeniom nie było końca, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Egoistycznie bardzo się cieszę, że wyszedłeś na scenę jeszcze raz i mogłam ciebie oglądać. Wiem, że byłeś troszeczkę przymknięty w sobie, bo miałeś traumę. Ale cieszę się, że zobaczyłam to w całości. Krzysiu, wydarzyło się to najgorsze, czego się pewnie bałeś. No i popatrz – żyjesz, wyszedłeś na scenę, zatańczyłeś, zawalczyłeś. Dokładnie zrobiłeś to, co powinieneś zrobić. Powiem ci, co jest w tym wszystkim najlepsze – to była super solówka – oceniła Ida Nowakowska przyznając Krzyśkowi aż 8,5 punktu.

Bardzo ci dziękuję, że wróciłeś na scenę, bo bardzo by cię nam brakowało – powiedział tuż po występie 19-latka Robert Kupisz.

Juror odniósł się również do pozostałych uczestników show, na prośbę których produkcja umożliwiła Krzyśkowi ponowny występ. 

Chciałem podziękować wszystkim twoim kolegom i koleżankom, którzy tańczą, że tak pięknie się zachowali. Wszyscy stanęli murem za tobą. Pokazali, że przyjaźń jest ważniejsza od rywalizacji – mówił poruszony juror, który przyznał Krzyśkowi 5,5 punktu.

Uporządkujmy pewne fakty. Masz 19 lat i jeszcze miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w primetimie w największej telewizji w tym kraju. Jesteś śnieżynką, truskaweczką, jesteś autentyczny, nawet w momencie, kiedy przeżywasz swoje nerwy, swój ból. Jesteś wymarzonym bohaterem telewizji – podsumowała Anna Mucha oceniając solowy występ 19-latka na 7 punktów.

Za twoje bohaterstwo i za to, że zmagasz się sam ze sobą 21 punktów – podsumowała oceny jurorów Tamara Gonzalez Perea.

W przyszłą sobotę Krzysztof Jonkisz ponownie zatańczy na scenie „Dance Dance Dance”. Razem ze starszym bratem Rafałem zaprezentują choreografię do utworu „Shake a Tail Feather” z repertuaru The Blues Brothers. Na scenie zobaczymy również Annę Karczmarczyk i Mateusza Łapkę, Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego oraz duet Fit Lovers – Pamelę Stefanowicz i Mateusza Janusza. 

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *