„Joke Show” Szczere wyznania Wiktora Zborowskiego i śmiech do łez Michała Pieli !

Podziel się:

fot.pras

Nie od dziś wiadomo, że śmiech to zdrowie. Szczery i angażujący całe ciało powoduje wzmożoną produkcję przeciwciał, odpowiadających za odporność. Jak więc wspierać organizm w trudnych czasach? Koniecznie z Polsatem i bohaterami programu „Joke Show”. Tym razem o nasze dobre samopoczucie zadbają: Wiktor Zborowski, Michał Piela, Kinga Kosik-Burzyńska oraz Michał Kempa.

Jak co sobotę gospodarz „Joke Show” Rafał Rutkowski zaprasza do wspólnej zabawy w towarzystwie swoich wyjątkowych gości. W 2. odcinku będą królować żarty z kategorii: abstrakcyjne i o seksie. Aktor Wiktor Zborowski przyzna się, że tak dawno temu zagrał w etiudzie studenckiej o lekkim zabarwieniu… erotycznym. Opowie o tym, co czuł, będąc w łóżku z młodą dziewczyną.

Na wspomnienie kolegi po fachu Michał Piela popłacze się – ze śmiechu oczywiście! On także przywoła kilka anegdot ze swojego życia. Wspomni, jak został kiedyś pomylony z policjantem. Mistrz stand-upu Michał Kempa przyzna, że nie lubi, gdy ktoś opowiada mu dowcipy. Nawiąże do rodzinnej sytuacji z wujkiem – byłym wojskowym. Z kolei aktorka i parodystka Kinga Kosik-Burzyńska dojdzie do wniosku, że najlepiej „pali” się żarty na imprezach po kilku wypitych kolejkach…

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *