„Joke Show” Szczere wyznania Wiktora Zborowskiego i śmiech do łez Michała Pieli !

Podziel się:

fot.pras

Nie od dziś wiadomo, że śmiech to zdrowie. Szczery i angażujący całe ciało powoduje wzmożoną produkcję przeciwciał, odpowiadających za odporność. Jak więc wspierać organizm w trudnych czasach? Koniecznie z Polsatem i bohaterami programu „Joke Show”. Tym razem o nasze dobre samopoczucie zadbają: Wiktor Zborowski, Michał Piela, Kinga Kosik-Burzyńska oraz Michał Kempa.

Jak co sobotę gospodarz „Joke Show” Rafał Rutkowski zaprasza do wspólnej zabawy w towarzystwie swoich wyjątkowych gości. W 2. odcinku będą królować żarty z kategorii: abstrakcyjne i o seksie. Aktor Wiktor Zborowski przyzna się, że tak dawno temu zagrał w etiudzie studenckiej o lekkim zabarwieniu… erotycznym. Opowie o tym, co czuł, będąc w łóżku z młodą dziewczyną.

Na wspomnienie kolegi po fachu Michał Piela popłacze się – ze śmiechu oczywiście! On także przywoła kilka anegdot ze swojego życia. Wspomni, jak został kiedyś pomylony z policjantem. Mistrz stand-upu Michał Kempa przyzna, że nie lubi, gdy ktoś opowiada mu dowcipy. Nawiąże do rodzinnej sytuacji z wujkiem – byłym wojskowym. Z kolei aktorka i parodystka Kinga Kosik-Burzyńska dojdzie do wniosku, że najlepiej „pali” się żarty na imprezach po kilku wypitych kolejkach…

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *