„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” to już finał 2 sezonu. Co się wydarzy?

Podziel się:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej fot.mat.pras/Polsat

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej: Niesamowita historia Marty i Tomasza. Jego partnerka wiedziała o romansie! Mateusz Gessler szykuje niespodziankę dla nowożeńców! Oraz  wzruszające wyznanie nastolatki. „Nie mam odwagi powiedzieć do niej mamo”

W ostatnim odcinku 2. sezonu ekipa „Ślubnego pogotowia Izabeli Janachowskiej” przyjeżdża do Sztumu na zaproszenie niezwykłej pary Marty i Tomasza. Martę i córkę jej przyszłego męża łączy bliska, bardzo ciepła relacja. Kobieta opiekuje się Julką już wiele lat i traktuje ją jak własne dziecko. Dziewczyna bardzo docenia to, co Marta robi dla niej każdego dnia, ale wciąż nie jest gotowa, by powiedzieć do niej „mamo”. Dlaczego ma przed tym opory? Zobaczcie przedpremierowy fragment z nadchodzącego odcinka, a w zwiastunie i na zdjęciach wyjątkowego gościa. Czym Mateusz Gessler zaskoczy Martę i Tomasza? Przekonamy się już niedzielę 22 października!

Marta i Tomasz to para, która odnalazła miłość w najtrudniejszych chwilach życia. Ich historia rozpoczęła się, gdy Marta podjęła się opieki nad śmiertelnie chorą partnerką Tomasza. Pomimo, że sama miała wtedy poważne problemy związane z nieszczęśliwym małżeństwem, znalazła w sobie siłę, by zatroszczyć się o pogrążonego w żałobie Tomka i jego córkę Julię. Wkrótce z przyjaźni zrodziła się miłość oparta na wzajemnym wsparciu, wyrozumiałości i szacunku do przeszłości. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę, wychowując razem trójkę dzieci. Oboje pragną uczcić piękne uczucie, które ich połączyło i symbolicznie rozpocząć nowy rozdział w życiu. Jednak ogrom przygotowań przerósł ich możliwości i niestety okazało się, że rzeczywistość znacznie odbiega od ich marzeń.

Czego zabrakło młodej parze podczas organizacji tego wielkiego dnia? Czy panna młoda z pomocą Izabeli Janachowskiej odnajdzie fioletową suknię ślubną? Czy w problematycznej sali weselnej uda się stworzyć romantyczną atmosferę? I jaką niespodziankę otrzymają nowożeńcy od Mateusza Gesslera?

Ostatni odcinek 2. sezonu programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” już w niedzielę 22 października o godzinie 17:40 w Polsacie!

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.