Wujek Samo Zło wystąpi „Ninja Warrior Polska”

Podziel się:

fot. Polsat/ Maciej Piórko

Jego udział w najbardziej „hardcorowym” programie Polsatu to wynik… zakładu z kolegą. Maciej Albin Gnatowski, popularny raper, znany jako Wujek Samo Zło, pojawi się gościnnie w 3. odcinku „Ninja Warrior Polska”, który wyemitowany zostanie 14 września o godz. 20:05.

Wujek Samo Zło to kolejny muzyk, który zdecydował się spróbować swoich sił na słynnym torze przeszkód. – Mój kolega stwierdził, że na pewno nie odważę się na udział w „Ninja Warrior Polska”, więc nie miałem wyjścia, bo tu chodziło o honor – wyjaśnia popularny raper.

Mimo niepozornego wyglądu Wujek Samo Zło ma za sobą pierwsze występy sportowe. W 2019 roku podczas gali FEN 24 zadebiutował w formule bokserskiej, podczas której stanął do walki z raperem znanym pod pseudonimem Arab. – Sport u mnie to kwestia wypoczynkowo-rekreacyjna, nie ma mowy o zawodowstwie. Zawsze lubiłem się ruszać, chociaż z historii i polskiego miałem w szkole lepsze oceny – wspomina Maciej Albin Gnatowski. – Lubię rywalizację i to na wielu poziomach. Zresztą rywalizacja jest wpisana w subkulturę raperską.

Jedno jest pewne – Wujek Samo Zło na pewno zaskoczy widzów Polsatu. Przez dwa tygodnie przed wejściem na tor trenował w pocie czoła. – Aż mi się bąbelki porobiły na rękach od podciągania. Czy się stresuję? Jestem medialne zwierzę. Jak widzę kamery, to wszelki strach u mnie znika – dodaje.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.