Bracia Jonkisz o nowym odcinku Dance Dance Dance: Nie będzie prosto

Podziel się:

fot.Wiktor Kompała / TVP

o trudach w poprzednim odcinku Rafał i Krzysztof ponownie zatańczą na scenie „Dance Dance Dance”. Bracia nie ukrywają, że przygotowania do duetów piątego odcinka były dla nich bardzo trudne. 

W poprzednim odcinku „Dance Dance Dance” Krzysiek Jonkisz w trakcie występu zszedł ze sceny i produkcja musiała wstrzymać zdjęcia. Ostatecznie młodszy brat Rafała wyszedł na scenę i zatańczył układ od początku do końca udowadniając tym samym, że nigdy nie wolno się poddawać. 

W trakcie przygotowań do wspólnego występu w piątym odcinku, który zobaczymy już dziś o godzinie 20:35 w TVP2, braciom cały czas towarzyszyły wspomnienia ostatnich wydarzeń, co wpłynęło na przygotowania nowej choreografii. W naszym wideo możecie zobaczyć kryzysowe momenty z treningów braci.

Gorszy dzień… – powiedział wyraźnie przygnębiony Rafała Jonkisz.

Ten czwarty odcinek zadziałał tak, że piąty nie będzie tak prosty, jak do tej pory – ocenił Krzysiek Jonkisz.

Młody akrobata nie ukrywał także, że wyciągnął lekcję z wydarzeń poprzedniego odcinka. 

To wszystko nauczyło mnie, że mimo mega trudnych chwil można stanąć na nogi – wyznał 19-latek.

Do tych słów postanowił odnieść się Rafał Jonkisz. 

Zrobiłeś tak świetną robotę, że mam wobec ciebie dług i muszę zrobić jeszcze lepszą. Dla ciebie… – powiedział.

Nie tylko Rafał jest zdania, że wychodząc ponownie na scenę Krzysiek wykazał się ogromna siłą i wytrwałością. 

W życiu mamy wiele trudnych sytuacji, które nas zatrzymują. Ważne jest to, co z tym zrobimy. Możemy się poddać ale warto się z tym zmierzyć, pokonać lęki, słabości, kompleksy. Wtedy właśnie się rozwijamy! Cieszę się, że Krzyś dał sobie taką szansę – mówi Robert Kupisz.

Krzysiek to prawdziwy FIGHTER! Ostatni odcinek to potwierdza i świadczy o wielkiej sile charakteru tego chłopaka. Myślę, że wielu z nas na jego miejscu, przy takiej presji, obecności kamer, świadomości że bierze udział w konkursie, programie emitowanym w prime timie, zwyczajnie by odpuściło. Wielki szacunek dla niego oraz brawa za stalowe nerwy i determinację! – ocenia choreograf Tomasz Prządka, który wspólnie z Krzysztofem pracował na układem z poprzedniego odcinka.

Jak ogromne emocje towarzyszące braciom Jonkisz podczas przygotowań wpłyną na ich wspólny występ na scenie „Dance Dance Dance”? Odpowiedź już dziś o godzinie 20:35 w TVP2. Przypomnijmy, że godzinie 20:00 zostanie wyemitowany specjalny odcinek „Dance Dance Dance The Best Of”, w którym Rafał i Krzysiek Jonkisz odwiedzą swój rodzinny dom. 

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *