“The Voice Kids” kto trafi do finału czwartej edycji?

Podziel się:

Jan Bogacz / TVP2 

Przed nami ostatni przed wielkim finałem etap „The Voice Kids”. Tomson i Baron z zespołu Afromental wybiorą finałową trójkę ze swojej drużyny. 

Cleo i Dawid Kwiatkowski wybrali już finalistów, którzy zmierzą się na scenie podczas wielkiego finału. Co ciekawe, tym razem ostateczna muzyczna rozgrywka zostanie zaprezentowana w dwóch częściach – pierwszą TVP2 wyemituje 10.04.2021. Drugą zobaczymy tydzień później czyli w sobotę 17.04.2021 o godzinie 20:00.

Przypomnijmy, że drużynę Cleo w wielkim finale reprezentować będą: Karolina Szostak, Igor Konieczny i Tatiana Kopala. Z drużyny Dawida Kwiatkowskiego zaśpiewają: Natalia Pawelska, Olek Klembalski i Zosia Sławińska. 

Dziś wieczorem swoich finalistów wybiorą Tomson i Baron z zespołu Afromental. Warto dodać, że podczas Bitew na scenie zaprezentuje się 18 uczestników podzielonych na trzyosobowe zespoły. Trenerzy z każdego trio wybiorą jedną osobę, która zaśpiewa w kolejnym etapie Sing Off. Z szóstki uczestników do finału zakwalifikuje się troje młodych wokalistów. 

„The Voice Kids”. Ostatnie Bitwy o 20:00 w TVP2

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.