„Bracia”Damian Kret i Agnieszka Sienkiewicz-Gauer dołączyli do obsady serialu

Podziel się:

Bracia (Agnieszka Sienkiewicz-Gauer i Piotr Stramowski) fot.Polsat

Trwają zdjęcia do nowej produkcji Polsatu pt. „Bracia”. Jest to przewrotna historia o rodzinie, miłości, zdradzie i namiętności. Pierwsza część zdjęć została już  zrealizowana w Atenach. W kwietniu ekipa rozpoczęła zdjęcia w Polsce. W obsadzie oprócz Jana Frycza, Piotra Stramowskiego, Mateusza Kościukiewicza i Nikodema Rozbickiego zobaczymy również Damiana Kreta i Agnieszkę Sienkiewicz-Gauer.

Damian wcieli się w rolę jednego z tytułowych braci – Wojtka. To kucharz-marzyciel z sercem na dłoni! Damian ma już na swoim koncie role w takich produkcjach, jak  „Najlepszy”, „Belfer” czy „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”. 

Do obsady serialu dołączyła także Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, którą widzowie pokochali  m.in. za rolę przebojowej Dorotki w „Przyjaciółkach”. Tym razem zobaczymy ją w zupełnie innej odsłonie – bardziej dramatycznej.

– Postać, w którą wcielam się w serialu „Bracia” to Wiki, kobieta sukcesu. Moja bohaterka zaskoczy widza swoimi decyzjami, a w trakcie naszej opowieści będziemy świadkami, jak jej ułożony świat powoli się rozpada jak domek z kart. Granie Wiki to dla mnie duże aktorskie i emocjonalne wyzwanie. Cieszę się ogromnie, że tym razem widz będzie mógł oglądać mnie w roli bardzo dramatycznej, a nie komediowej – mówi Agnieszka Sienkiewicz-Gauer.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.