Liga Narodów. Polska rozbita przez Belgów

Reprezentacja Polski otrzymuje srogą lekcję gry przegrywając  1-6 z Belgią w Brukseli w ramach rzogryewk Ligi Narodów UEFA .

Po pokonaniu Walii 2-1 we Wrocławiu reprezentacja Polski zmierzyła się w Brukseli z Belgią przegrywając 1-6 w ramach Ligi Narodów UEFA w grupie A.

Pierwsza połowa nie zapowiadała ostatecznego wyniku, mecz zaczął się dobrze dla podopiecznych Czesława Michniewicza, po golu Roberta Lewandowskiego w 28 minucie prowadziliśmy 1-0. Belgowie zacięcie szturmowali bramkę Biało Czerwonych i tuż przed przerwą precyzyjny strzał Witelsa dał remis do przerwy.

Druga odsłona to niestety fatalna postawa reprezentacji Polski w której tracimy aż pięć goli, dobre interwencje Drągowskiego nie pogorszyły tego stanu.