Bryan Adams z nominacją Grammy 2023 za „So Happy It Hurts”

Podziel się:

fot.mat.pras

Tuż po wydaniu „So Happy It Hurts (Super Deluxe)” zostało ogłoszone, że uznany piosenkarz i autor tekstów Bryan Adams został nominowany do nagrody Grammy w kategorii Best Rock Performance za singiel „So Happy It Hurts”.

  1. ceremonia wręczenia nagród GRAMMY, zostanie wyemitowana na żywo w niedzielę, 5 lutego, z Crypto.com Arena w Los Angeles. Więcej informacji o gali tutajm Dodatkowo, w zeszłym tygodniu Songwriters Hall of Fame opublikowało listę nominowanych, na której znajduje się również Adams wraz z imponującą liczbą innych nominowanych, takich jak Patti Smith, Jeff Lynne, Nancy i Ann Wilson z Heart, R.E.M., The Doobie Brothers, Gloria Estefan, Snoop Dogg i Blondie. Więcej informacji tutaj.

Songwriters Hall of Fame ma na celu uznanie twórczości i życia kompozytorów i autorów tekstów, którzy tworzą muzykę na całym świecie. Adams jest członkiem Canadian Songwriters Hall of Fame od 2022 roku.

„So Happy It Hurts (Super Deluxe)” – dwupłytowy zestaw zawierający jego najnowszy album studyjny oraz drugą płytę zawierającą 12 ponownie nagranych klasycznych hitów. To jego czwarte wydawnictwo w tym roku, ich lista znajduje się poniżej:

– „Classic (Parts 1 & 2)” – 14 klasycznych re-nagrań

– „Pretty Woman – The Musical” – 16 nagrań

– „So Happy It Hurts” – 12 zupełnie nowych utworów

Winylowa wersja 2LP „Classic (Parts 1 & 2)”, zawierająca 14 klasycznych nagrań i wyjątkową stronę D będzie dostępna od 20 stycznia 2023 r. – pre-order tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.