Chanel z teledyskiem „SloMo” insenizację zobaczymy na Eurowizji (WIDEO)

Podziel się:

fot.mat.pras 

Zaledwie 60 dni przed wejściem na scenę w PalaOlimpico w Turynie, gdzie odbędzie się finał Konkursu Piosenki Eurowizji 2022, Chanel publikuje teledysk do „SloMo” dla widzów w całej Europie. 

Klip wyreżyserowany przez Pawla Casanovasa to trzy minuty pełne ekscytujących emocji, a taniec i efektowne oświetlenie to kluczowe elementy produkcji. W choreografii Chanel towarzyszą tancerze Exon ArcosJosh Huerta, Pol Soto, Raquel Caurín i Ria Perez. Za kompozycję taneczną odpowiada choreograf Kyle Hanagami, a także dyrektor kreatywny inscenizacji, którą będzie można zobaczyć w Turynie. Natomiast za imponującym oświetleniem stoi Rod Sinclair, będący technikiem światła takich artystów jak Kyle Minogue czy Tame Impala.

Chanel podzieliła się swoimi wrażeniami z premiery teledysku i opowiedziała o swoich dalszych krokach w kandydaturze do Eurowizji na konferencji prasowej, która odbyła się w ostatni poniedziałek w Torrespaña. Spotkanie poprowadziła María Eizaguirre, dyrektor ds. Komunikacji i uczestnictwa w RTVE w obecności Evy Mory, przewodniczącej hiszpańskiej delegacji na Eurowizji.

Trzy plany filmowe, woda, światła… To tylko niektóre z kluczowych elementów teledysku do „SloMo” w reżyserii Pawla Casanovasa. Spektakl, którego celem jest „podkreślenie umiejętności tanecznych Chanel i ukazanie jej jako kobiety niezwykle silnej” – stwierdza reżyser. „Inspiruje mnie swoją wizualną mocą i przepychem.” – stwierdza reżyser.

„To wspaniały teledysk i niesamowite choreografie…” wyjaśnia Casanovas, który podkreśla, jak łatwo pracowało mu się z hiszpańską reprezentantką na Eurowizji: „Kiedy ją spotkałem, niemal natychmiast stworzyliśmy nić porozumienia. Myślę, że to niezwykle ważne. Bardzo ułatwia pracę, czyniąc jąefektywniejszą.” – podsumowuje.

Chanel rozpoczęła swoją europejską trasę promocyjną 7 marca. Lizbona i Festiwal Da Cançao były pierwszym przystankiem Chanel, gdzie po raz pierwszy, po Benidorm Fest, zaprezentowała na żywo „SloMo”. Po Lizbonie, czekają ją kolejne. Udział w gali Drag Queen w Las Palmas de Gran Canaria, w ten piątek (18 marca), który będzie można zobaczyć na żywo w La 2, TVE Internacional i RTVE Play.
Następnie Barcelona, gdzie Sala Apolo będzie gospodarzem pierwszej edycji Barcelona Eurovision Party w sobotę 26 marca. Oraz Madryt na Los 40 Primavera Pop 2022, gdzie 1 kwietnia weźmie udział w koncercie.

Kolejnym przystankiem będzie Hard Rock Hotel w stolicy Wielkiej Brytanii w niedzielę 3 kwietnia.I wreszcie Amsterdam, „Eurovision in Concert” w AFAS Live, najbardziej tradycyjna impreza przed Eurowizją, która zgromadzi wielu artystów biorących udział w Eurowizji 2022, w sobotę 9 kwietnia od 22:00.

Finał 66. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się 10, 12 i 14 maja 2022 w hali PalaOlimpico we włoskim Turynie. Więcej o tegorocznym konkursie: https://eurovision.tv/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.