Counting Crows . Band zagra w Polsce podaczas światowej trasy Butter Miracle Tour 2022

Podziel się:

fot.mat.pras

Counting Crows – światowej klasy band, nominowany do Oscara i nagrody GRAMMY już w ten weekend wystąpi w warszawskiej Stodole w ramach światowej trasy „Counting Crows: Butter Miracle Tour 2022″.

Trasa składająca się z 26 koncertów rozpoczęła się w Helsinkach w House of Culture, zatrzymując się w największych miastach starego kontynentu, by 18 września wystąpić przed warszawską publicznością. Ogłoszenie trasy „Counting Crows: Butter Miracle Tour 2022″ poprzedzone było wydaniem albumu „Butter Miracle”.

Krążek „Butter Miracle” zawiera 4 utwory i został wyprodukowany przez Briana Decka. Autorem utworów jest frontman i wokalista zespołu –Adam Duritz. Pierwszy opublikowany singel –„Elevator Boots” jest wizją życia w trasie, pogrążenia się w koncertowych emocjach, izolacji i oczyszczającej mocy rock’n’rolla! Utwór ukazuje co znaczy bezgraniczne poświęcenie się jednej rzeczy, która ma dla nas największe znaczenie i czasami sprawia, że tracimy realny kontakt ze światem.

Counting Crows wzbudzają zachwyt od ponad 20 lat. Zasłynęli już w 1993 roku wydając debiutancki album pt. „August and Everything After”. Przez kolejne lata zespół opublikował 7 longplay’ów i sprzedał ponad 20 milionów płyt na całym świecie. Band znany jest także z singla „Accidentally in Love”, który ukazał się w filmie Shrek 2. Kawałek błyskawicznie znalazł się na szczytach list przebojów i został nominowany do nagrody GRAMMY w kategorii Best Song Written for a Motion Picture, Television or Other Visual Media. Mistrzowski poziom komponowania singli przez Adama Duritza uplasował Counting Crows na zaszczytnym ósmym miejscu listy przebojów Billboard Magazine w 2021 roku–„Greatest Of All Time: Adult Alternative 25th Anniversary Chart”.

ZESPÓŁ ZAGRA W WARSZAWSKIEJ STODOLE JUŻ 18 WRZEŚNIA  SZCZEGÓŁY KONCERTU – TUTAJ

(źródło:drem music)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.