Czesław Michniewicz nowym selekcjonerem reprezentacji Polski !

Podziel się:

fot.mat.pras/ Legia.com

W poniedziałek PZPN po długim oczekiwaniu poinformował o wyborze selekcjonera  reprezentacji Polski został nim Czesław Michniewicz. Nowy szkoleniowiec  poprowadzi Biało-Czerwonych w najbliższym meczu barażowym z Rosją.

Ciągnące się od grudnia po rozwiązaniu kontraktu z Paulo Sousą poszukiwania dobiegły końca, przewijało się kilka nazwisk, ale w grze pozostawał Adam Nawałka .31 stycznia 2022  roku nowym selekcjonerem reprezentacji Polski został jednak Czesław Michniewicz.

Spotykałem się z trenerami, analizowałem ich pomysł na prowadzenie kadry, negocjowałem warunki umowy, by nie doszło więcej do sytuacji, z którą mieliśmy do czynienia pod koniec grudnia. Postawiłem na Czesława Michniewicza, który ma odpowiednie cechy i doświadczenie, by poprowadzić reprezentację w walce o mundial – napisał przezes PZPN Cezary Kulesza.

Czesław Michniwicz pod koniec pażdziernika 2021 roku został odsunięty od prowadzenia Legii Warszawa której szkoleniowcem był od wrzesnia 2020 roku. Przed nowym szkoleniowcem reprzentacji Polski nie lada wyzwanie już 24 marca Polska zmierzy się na wyjeżdzie z Rosją o ewentualne baraże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.