Gizmo Varillas z 40 000 000 streamów na koncie, łączy siły z laureatem Grammy !

Podziel się:

fot.Gati Varillas

Gizmo Varillas może pochwalić się ponad  40 milionowymi  stremami na koncie.Z okazji  piątej rocznicy debiutu artysta łączy siły z laureatem GRAMMY Noahem Georgesonem na najnowszym singlu “A NEW DAWN”.

Aby uczcić kamień milowy w postaci 40 000 000 streamów, Gizmo Varillas łączy siły z laureatem nagrody Grammy producentem/mikserem Noahem Georgesonem (The Strokes, Devendra Banhart, Rodrigo Amarante, Natalia Lafourcade) na swoim najnowszym singlu „A New Dawn”. Potężne połączenie prostych, ale głębokich tekstów w stylu Marleya napędzanych riffami Johna Frusciante, jest podnoszącym na duchu wezwaniem do odnowy.

 

– Jest to bardzo osobista piosenka. – wspomina Gizmo. – „A New Dawn” oznacza dla mnie początek nowego rozdziału, zarówno w mojej karierze, jak i osobiście. Po ślubie i przeprowadzce do Brighton spędziłem dużo czasu na rozbudowie mojego studia i szukaniu nowego brzmienia do mojego nadchodzącego czwartego albumu. Ta piosenka jest swego rodzaju pomostem między moim poprzednim życiem a tym, co nadejdzie.

Swoim szeroko uznanym trzecim albumem „Out Of The Darkness” Gizmo Varillas wyszedł ze swojego domowego studia na globalną scenę indie. Członek elitarnego klubu 1 miliona streamów miesięcznie, wciąż ewoluuje, prezentując nieskończone możliwości wykorzystania swojego talentu i wciąż zaskakując. Od tworzenia muzyki do hitowych programów dla Netflixa i Apple TV po produkcje do albumów z czołówek list przebojów nie tylko w Wielkiej Brytanii (Europiana Jacka Savorettiego), ale także po drugiej stronie Atlantyku w Kanadzie (Move Away Bobby’ego Baziniego). Nie wspominając o niekończącej się liście przecinających gatunki kolaboracji od najnowocześniejszych (La Cura z Pahua) do prawdziwych legend (Saving Grace z Tonym Allenem).

 Wyjątkowy piosenkarz z niewątpliwie aktualnym przesłaniem, które będzie rezonować z wieloma, można usłyszeć w stacjach radiowych od Los Angeles po Japonię.

Posłuchaj: https://slinky.to/ANewDawn

(mat.pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.