Czego boi się Dawid Kwiatkowski ?Juror The Voice Kids wyznał prawdę !

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak iln24.pl

Podróże samolotem są największą traumą trenera „The Voice Kids”. Na planie programu Dawid Kwiatkowi wyznał, że stewardesy i piloci nie mają z nim łatwego życia. 

Latanie samolotem jest najgorsze na świecie – powiedział Dawid Kwiatkowski podczas nagrań emitowanej właśnie edycji „The Voice Kids”.

W materiale wideo, który możecie zobaczyć już teraz, trener muzycznego programu TVP2 opowiedział o najgorszych momentach podczas podróży samolotem. „Spadam, nie żyję, koniec kariery” – najczarniejsze myśli pojawiają się w głowie muzyka za każdym razem, gdy na pokładzie zapala się kontrolka informująca o konieczności zapięcia pasów. Osobami, które w przestworzach muszą sobie radzić z panicznym strachem Dawida jest personel pokładowy. 

Dawid Kwiatkowski panicznie boi się latać !

Pani stewardesa jest wzywana średnio raz na dwie minuty – wyjawił trener „The Voice Kids”.

Cleo, Tomson i Baron nie kryli zaskoczenia słysząc wyznanie Dawida. Widząc uśmiechy na ich twarzach Dawid przestrzegł ich…Nie życzę, żebyś spotkał mnie na pokładzie – oznajmił wokalista, którego już w sobotę o godzinie 20:05 będziemy mogli oglądać w kolejnym odcinku „The Voice Kids”. 

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *