“Doda. 12 kroków do miłości”. W tym domu Doda mieszkała w programie. Robi wrażenie!

Podziel się:

Doda. 12 kroków do miłości  fot.Polsat

Udział w programie reality show „Doda. 12 kroków do miłości” wymagał od piosenkarki opuszczenia strefy komfortu. I to dosłownie. Na czas realizacji show Doda przeniosła się do luksusowej willi w jednej z podwarszawskich miejscowości.

„Doda. 12 kroków do miłości” to wyjątkowy show, a właściwie eksperyment psychologiczny, w wyniku którego Doda ma znaleźć miłość życia. Jak sama mówi – dotąd wybierała tylko źle i chciałaby, żeby to wreszcie się zmieniło. W programie, oprócz artystki wzięło udział 12 kandydatów na jej życiowego partnera a także jej przyjaciele i psycholog, Leszek Mellibruda. Aby nabrać dystansu, wyciszyć się i skupić na poszukiwaniu miłości Doda wyprowadziła się z domu i zamieszkała w wynajętej willi.

„Doda. 12 kroków do miłości” jak mieszka Doda?

Wygodny dom, jaki będziemy oglądać w programie naprawdę robi wrażenie. Ceny tego typu nieruchomości oscylują wokół czterech milionów złotych. Willa otoczona jest malowniczym zadrzewionym ogrodem z mnóstwem miejsca do ćwiczeń, co dla kultywującej zdrowy styl życia Dody ma ogromne znaczenie.

"Doda. 12 kroków do miłości". W tym domu Doda mieszkała w programie.
“Doda. 12 kroków do miłości”.  fot. Polsat

Producenci starali się znaleźć miejsce, w którym artystka znajdzie ukojenie, wyciszenie i będzie mogła się skupić na celu czyli znalezieniu partnera.

“Doda. 12 kroków do miłości” fot.Polsat

„Doda oczywiście brała udział w wyborze willi. Dostała do oceny kilka lokalizacji i ostatecznie zdecydowała się na nowoczesny, designerski, przestronny dom z ogromnymi oknami. We wnętrzach króluje drewno i stonowana kolorystyka”, zdradza osoba z produkcji programu.

"Doda. 12 kroków do miłości". W tym domu Doda mieszkała w programie.
“Doda. 12 kroków do miłości” fot.Polsat

Dom wyposażony był w siłownię a wokół jest zalesiony teren, gdzie można trenować bieganie.

"Doda. 12 kroków do miłości". W tym domu Doda mieszkała w programie.
“Doda. 12 kroków do miłości” fot.Polsat

„Doda nie zabrała ze sobą z domu żadnych mebli – chodziło o to, żeby jak najbardziej odciąć się od codziennego życia. Wzięła tylko ulubione obrazy i kamienia, co pomogło jej poczuć się komfortowo w nowych warunkach”, dodaje osoba z produkcji.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.