Doda Dream Show. Bilety zostały wyprzedane w niespełna dobę!

Podziel się:

Doda Dream Show fot.Łukasz Nowak/iln24.pl

Kolejna transza biletów na „Doda Dream Show. Aquaria Tour” wyprzedała się do zera! Sprzedaż ogłoszono tuz po zakończeniu pierwszego odcinka nowego reality show piosenkarki w Polsacie w poniedziałkowy wieczór. Niespełna dobę później po biletach nie było już śladu.

W ramach „Doda Dream Show. Aquaria Tour” Doda zagra pięć koncertów w największej hali w Polsce przy Łubinowej w Warszawie. Będzie to zwieńczenie kilkumiesięcznej pracy przedstawionej ze szczegółami w programie „Doda. Dream Show”, którego premierowy odcinek widzowie Polsat wyemitował w poniedziałek, 4 września. Program wzbudził ogromne emocje. Widzowie mogli zobaczyć jak ważne dla Dody perfekcyjne przygotowanie występów i dlaczego trzy lata temu postanowiła zrezygnować z koncertowania. Gwiazda nie ukrywa, że chciałaby aby program na nowo obudził w niej miłość do koncertowania. Na to, aby jej Dream Show był dokładnie taki, jak sobie wymarzyła pracuje cały sztab ludzi a ona sama jawi się jako szefowa nad wyraz wymagająca. Co ona sama sądzi o swojej roli w programie?

Tuż po pierwszym odcinku skomentowała to dla serwisu pomponik.pl.

„Specjalnie robię program taki, który pokaże mnie z różnych stron, różne sytuacje z różnych stron i show biznes z różnych stron. Myślę, że robię to bardzo sprawiedliwie i obiektywnie. To nie miała być słodka laurka. Także słowo „Dream Show” jest trochę przekorne w kontekście całej pracy w której tu jesteśmy bo show- biznes potrafi być koszmarny”, wyznała gwiazda dodając w swoim stylu, że nie wszyscy muszą ją lubić, bo nie jest… majonezem.

Pierwsza transza biletów wyprzedała się w kilka godzin. Następna – w kilkanaście.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.