Doda szykuje kreację na Polsat SuperHit Festiwal.Mamy zdjęcia z przymiarek!

Podziel się:

fot.Polsat

Już w ten weekend czeka nas moc atrakcji muzycznych Polsat SuperHit Festiwal prosto z Sopotu 25 i 26 czerwca w Polsacie, Na scenie zobaczymy czołówkę polskich artystów, a wśród nich Dode. Jaką kreacje przygotuje?Zobaczcie zdjęcia z przymiarek.

Artystka jest jedną z najbardziej znanych i kontrowersyjnych polskich wokalistek. Słynie nie tylko z fenomenalnego głosu, ale i z odważnych kreacji. Dlatego występy Dody są zjawiskowe i budzą ogromne emocje wśród jej fanów. Natomiast jej zdjęcia w dopracowanych do perfekcji i wyjątkowych stylizacjach scenicznych robią furorę w sieci! Spektakularne, a nawet ekstrawaganckie stroje Dody zawsze zaskakują.

Doda na Polsat SuperHit Festiwal

Jakimi kreacjami tym razem zadziwi publiczność w sopockiej Operze Leśnej i widzów Polsatu? Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z przymiarek jednej z nich! Trudno oderwać wzrok od nowej sukienki Dody! Przekonajcie się sami!

– To jest sukienka, na którą  zużyliśmy ponad 80 m bieżących łańcucha, który był pozłacany. Doda specjalnie ściągała go z Dubaju! Inaczej nie zdążylibyśmy w tak krótkim terminie, żeby do nas doszedł. Oprócz tego sukienka jest wysadzana kryształami Swarovskiego i waży ok. 15 – 16 kg. Idziemy w wielki Hollywood!- zdradza projektant Konrad Bikowski z Queens Factory.

– Wyszywana była ręcznie przez kilkanaście godzin, przez  kilka dni z rzędu. Ale było warto, bo efekt jest spektakularny – cieszy się Doda.

Polsat SuperHit Festiwal Doda szokuje strojem !

fot.mat.pras/Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.