Duet Peking Duk z chemicznym singlem!

Podziel się:

fot.mat pras

Peking Duk to australijski duet: Adam Hyde i Reuben Styles, który ze swoją muzyką osiągneli już prawie pół miliarda streamów!

Nowy kawałek to syntetyczny rollercoaster, który towrzy wyjątkową euforyczną imprezę. Jak zapowiadają sami artyści, nowy track jest odzwierciedleniem stylu muzycznego, który jest dla nich wyjątkowo esencjonalny. „Chemicals” został skomponowany wspólnie z Sarah’ą Aarons – uznaną artystką z Melbourne nominowaną do nagrody Grammy.

„Uwielbiamy ten utwór bardziej niż którykolwiek ostatnio wydaliśmy! Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy się z wami nim podzielić” – komentują muzycy.

Nowy singel opowiada o toksycznym związku… Energia i wyjątkowa elektryczność mogą być jednak mylące; Peking Duk pragnęli stworzyć melancholijną balladę. Spontaniczny proces kompozycji singla przekroczył jednak oczekiwania artystów i w efekcie powstał potężny dancehallowy kawałek. Covidowa izolacja nie pozostawiła jednak złudzeń – artyści są zgodni, że po tak ciężkim okresie jak pandemia koronawirusa, takie utwory są niezwykle potrzebne, aby uwolnić w końcu życiową radość!

Duet Peking Duk zgromadził ponad 420 milionów streamów na całym świecie, a hit taki jak „Stranger” pięciokrotnie okrył się platyną, „Fire” osiągnął platynę 4 razy a kawałki takie jak: „Reprisal”, „Fake Magic” czy „High” okryły się platyną 3-krotnie.

Singel„Chemicals” dostępny TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.