„Ewa gotuje” Ewa Wachowicz chwyta za piłę elektryczną!

Podziel się:

fot. Polsat/Filip Zwierzchowski

Najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni i autorka programu „Ewa gotuje” żadnej pracy się nie boi! Dlatego na start nowego sezonu Wachowicz sięga po piłę elektryczną! Jak kulinarna ekspertka radzi sobie w drobnej stolarce?

 Już 2 marca o godzinie 10:10 w Polsacie startuje wiosenna seria programu „Ewa gotuje”. W pierwszym odcinku Ewa Wachowicz zaprasza widzów do swojego pięknego domu z bali u stóp Babiej Góry. Choć zima tam nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, to gospodyni otwiera program na świeżym powietrzu. W ogrodzie przed domem widzimy drewniany warsztat, który kiedyś należał do taty Ewy. Zanim Wachowicz przystąpi do gotowania w zawojskiej kuchni, to chwyta za piłę i własnoręcznie wycina oraz szlifuje rustykalną deskę do krojenia!

Wiosenny sezon programu „Ewa gotuje” liczy 13 odcinków. Widzowie będą podglądać Ewę Wachowicz zarówno w jej krakowskiej kuchni. Zresztą nie tylko w kuchni, ponieważ sporo rzeczy dziać się będzie w ogrodzie, jak też pod Babią Górą – i to dosłownie, bo w Zawoi wiele potraw powstanie na zewnątrz.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.