Juwenalia UEK 2024 .Znamy kolejnego artystę !

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak /iln24.pl

Wielkimi krokami zbliżają się krakowskie Juwenalia UEK . Jak co roku organizatorzy dokładają wszelkich starań by obsada koncertu głównego rozgrzała fanów polskiej ale i zagranicznej sceny muzycznej. Kolejną gwiazdą która wystąpi na kampusie UEK będzie duet Kasperczyk.

 

Line-up Juwenaliów UEK 2024

Na scenie Koncertu Głównego Juwenaliów UEK będziemy mieli okazję zobaczyć nie tylko braci Kacperczyk i Żabsona, ale także kolejne gwiazdy z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej! Organizatorzy obiecują, że to dopiero początek, więc możemy spodziewać się jeszcze więcej niespodzianek i niezapomnianych występów.

Juwenalia UEK zapewniają nie tylko świetną rozrywkę muzyczną, ale także różnorodne wydarzenia i atrakcje dla studentów. Od wydarzeń związanych z modą, sportem i e-sportem, po kino plenerowe, stand-up i koncert muzyki rockowej – oferta jest naprawdę bogata i zróżnicowana. To doskonała okazja dla studentów do spędzenia czasu razem.

Kacperczyk dołącza do grona artystów, którzy wystąpią na scenie Koncertu Głównego 10 maja podczas XV. edycji Juwenaliów UEK!

Kacperczyk to dynamiczny polski duet tworzony przez braci Macieja i Pawła Kacperczyków z Lublina. Paweł jest odpowiedzialny za produkcję muzyki i niezapomniane brzmienie perkusji, podczas gdy Maciej jest autorem tekstów, wokalistą i utalentowanym gitarzystą. Ich wspólna praca szybko zdobyła uznanie na polskiej scenie alternatywnej.

Duet zyskał na popularności po dołączeniu do SBM Label. Na swoim koncie mają 3 albumy, a najnowszy z nich „Pokolenie Końca Świata”, zadebiutował na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży w ubiegłym roku. Kacperczyk są znani z utworów, takich jak “Jakbym zjadł mentosy i popił je colą”, “Sebiksy”, “Artysta z ASP” czy “Brejdaki”, które zdobyły miliony wyświetleń na platformach streamingowych

 

Bilety i informacje

Bilety na Juwenalia UEK oraz więcej szczegółów na temat wydarzeń można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.juwenaliauek.pl oraz w klubie studenckim zaUEK na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.