Wraca “Ninja Warrior Polska” Kto wśród gości specjalnych?

Podziel się:

fot.G.Broniatowski

Doskonała wiadomość dla miłośników zawodów ninja. W wiosennej ramówce Polsatu pojawi się kolejna odsłona najbardziej emocjonujących zmagań gigantów sportu. Czy tym razem któryś z zawodników stanie na szczycie niezdobytej góry Midoryiama i tym samym otrzyma wymarzoną przez sportowców Ninja statuetkę Shurikena? Jest o co walczyć, bo na zwycięzcę „Ninja Worrior Polska” czeka 200 000 zł! 

Zasady zawodów pozostają takie same. Widzowie Polsatu obejrzą sześć emocjonujących odcinków eliminacyjnych podczas których zawodnicy walczą o wejście do wielkiego finału. Rywalizacja będzie zacięta bo na koniec zakwalifikuje się tylko 4 najlepszych ninja z każdego odcinka. Podczas ostatecznego starcia Ci, którzy pokonają wszystkie przeszkody finałowe otrzymają szansę, by zmierzyć się z Górą Midoriyama! Wejście na 21-metrową linę w czasie poniżej 25 sekund zagwarantuje komuś tytuł Ninja Warrior Polska, trofeum Shurikena i wygraną w wysokości 200 000 złotych!
Zawodniczka lub zawodnik, który dojdzie najdalej nie zdobywając szczytu Midoriyama zdobędzie tytuł Last Warrior Standing i 30 000 zł! Zawodniczka, która nie wywalczy tytułu Last Warrior Staning, ale będzie najlepsza z kobiet otrzyma tytuł Last Woman Standing i nagrodę w wysokości 20 000 zł!

Ostatni sezon „Ninja Warrior Polska” pełen był nieoczekiwanych zwrotów akcji! Ogromnym zaskoczeniem dla fanów programu okazało się odpadnięcie już na etapie eliminacji największych faworytów, czyli Jana Tatarowicza, Pawła Murawskiego „Ninja Witchera” i Igora Fojcika. Drobne błędy wyeliminowały ich z udziału w finale. Ta sytuacja pokazała jak wygląda prawdziwy sport – jest nieprzewidywalny! Nigdy nie ma pewności, czy komuś o ponadprzeciętnych umiejętnościach nie zabraknie odrobiny szczęścia.

Historyczny okazał się również finał, ponieważ aż czterech herosów pokonało wszystkie elementy toru. Pod górą Midoryiama stanęli: Damian Drzewiecki, Grzegorz Niecko, Mariusz Bulandra i Michał Grochoła. Niestety żadnemu z nich nie udało się zdobyć wymarzonego szczytu. Najdalej z nich dotarł 29-letni Damian, który po raz pierwszy w swojej karierze zdobył tytuł Last Warrior Standing i otrzymał czek w wysokości 30 000 zł. Wśród kobiet po raz drugi z rzędu najlepsza okazała się zaś Katarzyna Jonaczyk, która zakończyła sezon z tyułem Last Woman Standing. To właśnie ona była pierwszą kobietą w Ninja Warrior Polska, której udało się stanąć do walki na Power Tower, czyli wziąć udział w morderczym wyścigu na wysokości. 

Jest o co walczyć, bo na zwycięzcę „Ninja Worrior Polska” czeka 200 000 zł! 

W 9. sezonie, który na ekranach Polsatu już wiosną nie zabraknie tych najbardziej utytułowanych mistrzów, jak właśnie Jan Tatarowicz i Paweł Murawski, którzy chcą wyrównać swoje rachunki z torem. Widzowie poznają również nowych utalentowanych zawodników, którzy przez ostatnie miesiące przelewali krew, pot i łzy, by dostać się do najlepszego polskiego programu sportowego.

Ninja Warrior Polska goście specjalni

W tym sezonie pojawią się także goście specjalni, a wśród nich m.in. utytułowany mistrz piłki ręcznej, obecnie zawodnik klubu Paris Saint-Germaint, Kamil Syprzak, emerytowany gracz polskiej reprezentacji w piłkę nożną Tomasz Hajto. Nie zabraknie popularnych w sieci TikTokerów, takich jak bracia NeffatiBrothers, czy też twarzy znanych z anteny Polsatu: prezenterki sportowej Patrycji Zahorskiej, tancerza „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” Michała Danilczuka oraz aktora serialu „Pierwsza Miłość” Jakuba Zdrójkowskiego.

Program poprowadzą ulubieńcy publiczności: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski oraz Łukasz „Juras”  Jurkowski.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.