Festiwal ,,Zadzwońcie po milicję,, Hity polskiego rocka lat 80′ i 90′ !

Podziel się:

Zdjęcie ilustacyjne fot.Pixabay

Zadzwońcie po milicję! Festiwal polskiego rocka z klimatem lat 80′ i 90′  to rockowy festiwal nasycony klimatem tamtych czasów. Na scenie zagrają: Wanda i Banda, Ira, Big Cyc, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Chłopcy z Placu Broni. Temu wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyć będą wizualizacje i materiały archiwalne, a także wystawa pojazdów milicyjnych i grupy rekonstrukcyjne.

Festiwal największych polskich gwiazd rocka, dedykowany rocznicy wolnych wyborów w Polsce, a także rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. Koncert jest hołdem dla wszystkich, którzy w latach 70’ i 80’ odważyli się głośno mówić i działać na rzecz wolnej Polski. Ten wieczór, to również wyjątkowa muzyczna gala ambasadorów tamtych czasów, których energia dodała z pewnością inspiracji i siły dalszym przemianom społecznym.

Na scenie wystąpią zespoły ze swoimi największymi przebojami:
– IRA
– Sztywny Pal Azji
– BIG CYC
– Chłopcy z Placu Broni
– Róże Europy
– Wanda i Banda

Temu wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyć będą wizualizacje i materiały archiwalne na panoramicznym ekranie LED najnowszej generacji.

Koncert trwa ponad 4,5 godziny.

“Zadzwońcie po milicję!” to więcej niż tylko koncert. Chcemy oddać klimat tamtych czasów. Przed halą będą czekać liczne niespodzianki takie jak wystawa pojazdów milicyjnych czy grupy rekonstrukcyjne oraz możliwość zjedzenia i wypicia czegoś ciepłego i zimnego.

TRASA:

12.11.2021 – Tauron Arena Kraków
Bilety:

Koncert „Zadzwońcie po milicję” – 12.11.2021 Tauron Arena Kraków


8.01.2022 – Katowice Spodek
Bilety:

Koncert „Zadzwońcie po milicję” – 8.01.2022 Spodek Katowice

Jak informuje organizator  liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie przygotowane do sprzedaży i grania wg. obecnie obowiązujących wytycznych sanitarnych.

(Visual Production)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.