Pożegnalna trasa Quebonafide? Raper ogłosił ostatnią trase koncertową !

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak/iln24.pl 

Quebonafide jeden z najpopularniejszych polskich raperów zaskoczył  swoich fanów wpisem w mediach społecznościowych. Napisał długie oświadczenie w którym poinformował o swojej ostatniej ostatniej trasie koncertowej. Co oznaczał ten wpis?

Kuba Grabowski znany fanom potocznie jako Quebonafide to zdecydowanie jedna z bardziej znanych gwiazd polskiej sceny muzycznej tego typu muzyki. Raper ma w swoim dorobku cztery albumy studyjne, z których aż trzy uzyskały diamentowy status. Jego album ”Soma 0,5 mg” uzyskał Laureat Fryderyka w kategorii Album Roku Hip-Hop.

Fani którzy przeczytali wpis do końca mogli odetchnąć z ulgą, bowiem raper uspokoił ich że wpis nie miał na celu całkowitego zejscia ze sceny, a jedynie rozpoczęcie nowego etapu  kariery w którym zapewne chodzi o pseudonim artystyczny Quebonafide.

Quebonafide w dalszej części swojego wpsiu dał fanom do zrozumienia że trasa którą zagra jako Quebonafide będzie ostatnią, artysta zaprasza na swoje koncerty, gdzie zapewne dowiemy się nieco więcej.

Trasa ”PSYCHO RELATIONS 2022”

21.04.2022 – MCK Katowice

08.05.2022 – COS Torwar w Warszawie

12.05.2022 – Hala Stulecia Wrocław

15.05.2022 – MTP Poznań (Pawilon 3A)

21.05.2022 – Netto Arena Szczecin

27.05.2022 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.