PKO Ekstraklasa: Lech triumfuje w Warszawie. Legia wciąż w dole tabeli !

W hice 11.kolejki  PKO Bank Polski Ekstraklasy Legia Warszawa przegrywa przy Łzienkowskiej 0-1 z Lechem Poznań. Zwycięskiego gola dla drużyny ze stolicy Wielkopolski w 54 minucie zdobył Mikael Ishak.

Niedzielny wieczór przy Łazienkowskiej nie był udany dla ekipy Czesława Michniewicza bowiem w starciu 11 kolejki  PKO Ekstraklasy Legia Warszawa przegrywa z Lechem Poznań o-1 . Gola na wagę trzech punktów dla Kolejorza w 54 minucie meczu  zdobył Mikael Ishak po dośrodkowaniu w pole karne zawodnik Lecha pięknym strzałem pokonał Kcpera Tobiasza. Lech mógl podwyższyć wynik spotkania lecz rzutu karnego po faulu Filipa Mladenowica nie wykorzystał Ishak, bowiem znakomitą interwncją popisał się młody golkiper Legii Kacepr Tobiasz.

Sytuacja w tabeli PKO BP Ekstraklasy jest dla Kolejorza bardzo korzystna bowiem podopieczni Macieja Skorży otwierają tabelę  po jedenastu meczach z dorobkiem 24 pkt. Sytuacja Legia Warszawa nie jest najlepsza po przegranej z Lechem Mistrzowie Polski w dziwięciu meczach zdobyli zaledwie dziewięć punktów i zajmują diopiero piętnaste miejsce.

Legia Warszawa – Lech Poznań 0:1 (0:0)

Gol: Ishak (54’)

Żółte kartki: Wieteska (36’), Jędrzejczyk (85’), Slisz (85’), Lopes (90’) – Milić (25’), Karlstrom (34’)

Legia Warszawa: Tobiasz – Johansson, Jędrzejczyk, Wieteska, Ribeiro (Mladenović 72′) – Josue, Slisz (Kharatin 88′) – Kastrati (Kostorz 72′), Muci (Lopes 65′), Luquinhas – Emreli (Pekhart 65′)

Lech Poznań: Bednarek – Satka, Salamon, Milić, Rebocho (Douglas 90′) – Karlstrem (Kwekweskiri 77′), Tiba – Ba Loua (Ramirez 77′), Amaral (Pereira 90′), Kamiński (Skóraś 73′) – Ishak