„Gliniarze” Przemysław Saleta wystąpi w 500 odcinku serialu !

Podziel się:

Przemysław Saleta w ,,Gliniarzach,, fot.Polsat

Gliniarze” świętują swój jubileusz! W środę 21 października o godzinie 17:00 w Polsacie zobaczymy pięćsetny odcinek hitowego serialu kryminalnego. Od dziewięciu sezonów detektywi z Wydziału Kryminalnego ruszają w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Widzowie zaufali im i śledzą ich losy od czterech lat. Dlatego „Gliniarze” mają już na swoim koncie 500 zagadek kryminalnych! A w jubileuszowym odcinku na ich drodze stanie Przemysław Saleta!

Z czym „Gliniarze” będą musieli się zmierzyć w 500. wydaniu? To będzie odcinek obfitujący w emocje od pierwszej do ostatniej minuty! Sprawa z jaką tytułowi gliniarze nigdy wcześniej się nie konfrontowali, a w której stawką jest życie kogoś bardzo im bliskiego! To zdecydowanie najlepszy moment na rozwiązanie wyjątkowej zagadki kryminalnej ze specjalnym udziałem Przemysława Salety, który w jubileuszowym odcinku dołącza do ekipy serialu. To jednak nie wszystko! W pięćsetnym odcinku „Gliniarze” dostaną najtrudniejszą jak dotąd sprawę kryminalną, która stanie się wyjątkowo niebezpieczną. Będzie od nich wymagała ogromnego zaangażowania, bardzo intensywnych działań w różnym zakresie i w ekstremalnie krótkim czasie, dlatego aż dwa zespoły policyjnych detektywów połączą swoje siły pod nadzorem komendanta.

A w odcinku – dwaj uzbrojeni i zamaskowani napastnicy żądają pojawienia się naczelnika Zarębskiego, którego następnie uprowadzają.W toku śledztwa detektywi przenikają do gangsterskiego półświatka. Jaką rolę w tym śledztwie odegra Artur Król (Przemysław Saleta)?

 „Gliniarze”! Przemysław Saleta w jubileuszowym odcinku!

,,Gliniarze,, Przemysław Saleta fot.Polsat

Jego działalność i związek ze sprawą zaskoczy nawet funkcjonariuszy Centralnego Biura Policji! Czy detektywi zdążą uratować naczelnika? I jakie tajemnice odkryją, gdy będą pracować pod przykrywką? Przed „Gliniarzami” szereg wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. A Król jest świetnie zorientowany w przestępczym półświatku, jego wiedza byłaby dla nich bezcenna! Czy zechce z nim współpracować?

Tytułowi „Gliniarze” to trzy pary policyjnych detektywów: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Weronika Grot (Laura Samojłowicz), a także naczelnik Wydziału Kryminalnego Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski) i komendant Centralnego Biura Policji Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski).

W zespole są też policyjni informatycy – Żaneta Kujawska (Monika Miller) i Darek Szymczak (Michał Głowacki), technicy kryminalistyki – Jan Wójcik (Bartosz Winiarski) i Aneta Kwaśny (Magdalena Soczawa) oraz aspiranci – Stefan Dobosz (Robert Szewczyk), Maja Brzeska (Lea Oleksiak) i Michał Rafalski (Łukasz Strzałka) oraz patomorfolog Danuta Wszołek (Aleksandra Fronczak). A przy najniebezpieczniejszych akcjach pomagają im uzbrojeni po zęby antyterroryści.

„Gliniarze” odcinek 500 – emisja w środę 21 października o godzinie 17:00 w Polsacie.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.