„Hotel Paradise” w Playerze – jeszcze bliżej wydarzeń w luksusowym hotelu na Bali!

Podziel się:

fot.TVN

Tej wiosny wystartuje pierwsza polska edycja kultowego na całym świecie formatu „Hotel Paradise”. Dla wszystkich fanów reality show, Player przygotował coś ekstra, dając użytkownikom możliwość jeszcze bliższego śledzenia wydarzeń w egzotycznym balijskim kurorcie. Ruszyła już dedykowana strefa na platformie, w której od 24 lutego będzie można oglądać specjalne odcinki programu, wideorelacje oraz szereg krótkich, ekskluzywnych materiałów prosto z indonezyjskiego raju.  

 

„Hotel Paradise Extra” „Rajskie Rozdanie” 

Użytkownicy Playera dostaną dostęp do aż 60-minutowych odcinków „Hotelu Paradise”, wzbogaconych o sceny nieemitowane w telewizji. Co więcej, od wtorku (25 lutego) kolejne epizody będą pojawiać się na platformie kilka godzin przed emisją na antenie. Dodatkowo w ofercie serwisu znajdą się także materiały z piątkowych eliminacji – „Rajskie Rozdanie”.

„Prosto z raju” i „Na gorąco” 

Player poprowadzi również wideorelacje z hotelu na Bali. W tygodniu będą to wielogodzinne nagrania z poprzedniego dnia – „Prosto z raju”. Z kolei w weekendy zadebiutuje „Na gorąco”, czyli ekskluzywne kompilacje najbardziej „hot” wydarzeń z sypialni uczestników.

Godzinne odcinki dłuższe niż w tv, poszerzone materiały z eliminacji, transmisje prosto z raju oraz bogata kolekcja krótkich form – to wszystko czeka w Playerze na superfanów „Hotelu Paradise”. Dajemy szansę na śledzenie wydarzeń na Bali praktycznie non stop. Nasz serwis gwarantuje dużo swobody. Użytkownicy mogą oglądać swoje ulubione treści – w bardzo rozbudowanej formule – kiedy i gdzie chcą”

 – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl

Dla fanów reality show znajdzie się też szereg krótszych form z „Hotelu Paradise”, dostępnych jedynie w Playerze.

„Klaudia z raju” 

Prowadząca program „Hotel Paradise”, Klaudia El Dursi, podsumuje rajski tydzień. Jak widzi uczestników? Co sądzi o sytuacjach, które wydarzyły się podczas minionych dni? Która z par ma największą szansę na wygraną? Modelka będzie regularnie zapraszać uczestników na intymne rozmowy i komentować przebieg programu.

„Bonusy z raju” 

Codziennie Player ma dla widzów extra bonus! W tym formacie przedstawimy zbiór najciekawszych materiałów nieemitowanych w odcinkach. Jak z bliska wygląda rajska plaża? Który para miała najbardziej „pikantną” rozmowę? Jakie rozrywki towarzyskie królują wieczorami w balijskim kurorcie i kto w nich wiedzie prym?

„Mądrości z raju” 

To seria zaskakujących, intrygujących i dowcipnych pytań do uczestników programu „Hotel Paradise”. Jak dbać o formę w upalne dni? W czym tkwi sekret pięknej i opalonej skóry? Single zdradzą, co myślą na różne tematy, opowiedzą jak radzą sobie w nietypowych okolicznościach oraz jakie mają sprawdzone patenty, z których widzowie mogą skorzystać.
W Playerze – pod hasłem „Ekipa z raju” – znaleźć będzie można również karty informacyjne o uczestnikach „Hotelu Paradise”.
(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.