“Jedno słowo” kolejny singiel Patryka Skoczyńskiego (WIDEO)

Podziel się:

fot.Dagmara Szewczuk

Patryk Skoczyński prezentuje kolejny nowoczesny przebój “Jedno słowo” To już trzeci, po Domu i Ruchomym celu, singiel zapowiadający debiutancki album młodego artysty. Utwór przesycony jest melancholijnym klimatem, ale wybrzmiewają w nim także mocniejsze rockowe dźwięki, które znamy już z wcześniejszych kompozycji Patryka.

Singiel ,,Jedno słowo,, gości zarówno na antenach rozgłośni radiowych, jak i w serwisach streamingowych. Do utworu powstał także klimatyczny teledysk, nagrany w nocnej, deszczowej scenerii. Patryk zabiera nas w nim w nieokreślony, amorficzny świat na pograniczu snów i jawy, w którym obserwuje sam siebie.

Jedno słowo – nowy singiel Patryka Skoczyńskiego

Nowy singiel ,,Jedno Słowo.. to utwór o wsparciu i sile bycia razem. Pisząc ten utwór z Piotrem i Maćkiem w zeszłym roku, nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak szeroki temat poruszamy, jak wiele może zawierać się w sile bycia razem-komentuje Patryk Skoczyński

. My potraktowaliśmy ten temat bardzo osobiście, bo utwór powstał na bazie moich własnych doświadczeń. Ale sens tych słów okazuje się być aktualny na wielu poziomach, nie tylko romantycznym, ale także społecznym. Obecne czasy to moment, w którym wzajemne wsparcie i odpowiedzialność za siebie nawzajem zdają się być kluczowe i warto to podkreślać przy każdej okazji-dodaje Patryk.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.