Shadow Archetype w utworze ,,Rockstar Everyday,, ciekawa mieszanka brzmień ! (WIDEO)

Podziel się:

fot.mat pras 

Zespół Shadow Archetype promuje swój utwór Rockstar Everyday, czy tym kawałkiem otworzą sobie drogę do dalszej rozwijającej się kariery muzycznej? 

Shadow Archetype to zespół, który odważył się wyjść z cienia i stawia pierwsze kroki w “światku muzycznym”. “Can you tell what’s happening, nothing’s ever what it seems […] Shadow shadow by my side, drifting through the misty night” Eivør Pálsdóttir – Into the Mist -to główne motto zespołu. Zespół został założony w 2010 jednak obecny skład istnieje dopiero od grudnia 2019 roku.

Jak piszą o sobie Archetyp cienia (Shadow Archetype), mroczna strefa ich umysłu, do której spychają niepożądane, trudne wytwory swojej  świadomości. Przerażające, ciężkie do skonfrontowania. Jednak tak samo jak Jaźń, jest ona częścią naszej osoby. Nie można od niej uciec.

Boimy się zmian, bo uczucie spójności jest komfortowe. Daje szansę przewidywania konsekwencji, tworzenia schematów. Ale zmiany są ważne. Pomagają nam znaleźć niedoskonałości, iść do przodu. Są potrzebne do samorealizacji-podkreśla  zespół Shadow Archetype.

To co nas spaja to pozytywna energia, nieszablonowe myślenie, zamiłowanie do muzyki i tworzenia oraz niewybredny humor.
Inspirujemy się najróżniejszymi gatunkami muzycznymi. W naszych utworach można dostrzec wpływ szeroko pojętego metalu jak i naleciałości rocka czy popu- dodaje Shadow Archetype

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.