Mark Owen z nowym singlem – “You Only Want Me”

Podziel się:

fot.mat.pras

Mark Owen z nowym singlem – “You Only Want Me”! Utwór jest pierwszą propozycją z nadchodzącego albumu “Land Of Dreams”, który ukaże się 23 września br. To jego pierwsza solowa płyta od ponad dziewięciu lat!

Charakterystyczny wokal Marka bez wątpienia wychodzi na pierwszy plan w jego najnowszym singlu “You Only Want Me”. Wokal, w połączeniu z optymistyczną melodią i porywającym refrenem sprawiają, że rezultatem jest mocny, popowy utwór. Piosenka została napisana przez Marka i Willa Bloomfieldów (The Vaccines, Freya Ridings, Tom Grennan, Holly Humberstone) i wyprodukowana przez Jennifer Decilveo (Miley Cyrus, Marina, Anne-Marie, Demi Lovato).

Trasa po Wielkiej Brytanii rozpocznie się w tym roku, 16 października w Bristolu. Wciąż czekamy na ogłoszenie koncertów w Polsce.

Mark Owen to jedna z najbardziej znanych brytyjskich gwiazd muzyki. Jako członek popowej grupy Take That zdobył osiem nagród BRIT Awards, nagrał 12 singli i osiem albumów będących numerami jeden na listach przebojów w Wielkiej Brytanii, sprzedał ponad 45 milionów płyt i grał na żywo dla milionów fanów na całym świecie. Swój pierwszy solowy album, Green Man – wydał po pierwszym odłączeniu się od Take That w 1996 roku i od tego czasu nagrał cztery kolejne solowe albumy. Jego ostatni, The Art Of Doing Nothing z 2013 roku, był jak do tej pory najwyżej notowanym krążkiem.

PREMIEROWY SINGEL “YOU ONLY WANT ME
– POSŁUCHAJ TUTAJ

TO PIERWSZY SOLOWY PROJEKT OD DZIEWIĘCIU LAT!
PIĄTY, SOLOWY ALBUM
 “LAND OF DREAMS” –
PREMIERA 23 WRZEŚNIA 2022 –
 PRZED-SPRZEDAŻ TUTAJ

Nowy singel MARKA OWENA z nowego albumu dostępny w  serwisie singlowym Dream Music.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.