„Kamper Polska” nowy program rozrywkowy w TVP. Wśród uczestników znani influencerzy

Podziel się:

Kamper Polska premiera nowego programu rozrywkowego w TVP fot.TVP

W ,,Kamper  Polska”, pierwszym oryginalnym programie rozrywkowym TVP VOD, pięć duetów influencerów, od dawna podbijających polski internet, zmierzy się z wymagającą trasą z Helu w Bieszczady, którą będą próbowali pokonać kamperami o różnym standardzie, sprawności technicznej, wygodzie i estetyce. Najstarsze z aut ma 40 lat i bliżej nieznany przebieg, najnowsze to luksusowy kamper z 2022 roku z zaledwie 10 tys. km na liczniku. 

„Kamper Polska” znani influencerzy w akcji !

Casting do programu, który odbył się w grudniu 2021, objął największych twórców internetowych w Polsce. W gronie uczestników programu znalazły się gwiazdy Tik-Toka, Youtuba i Instagrama: Super Mario Trener i Dawid, Adrianna Skon i jej koleżanka Kaśka, Anka Fanka i Czarek Czaruje, Ula Woźniak i Krystian Ziętkowski,  Podziarany Tata i jego siostra Agnieszka oraz jego przyjaciel Mateusz.

Przez 10 odcinków widzowie śledzić będą ich przygody, sposoby na radzenie sobie z ekstremalnymi zadaniami i niespodziewanymi sytuacjami pod presją wielkiej wygranej. Influencerzy będą przebywać ze sobą non-stop przez miesiąc, na małej przestrzeni, w słońcu i w deszczu, często bez prądu, z długimi przerwami w posiłkach, bez prysznica i klimatyzacji.

„Kamper Polska” premiera w TVP

To będzie wielki test ich przyjaźni, współpracy i pomysłowości, bo na trasie czeka ich nieustająca rywalizacja, a na mecie nawet 100 tys. złotych dla najlepszej pary.

Podczas swojej wyprawy odkryją przed widzami uroki Polski i udowodnią, że podróże po naszym kraju mogą być fascynującą przygodą.„Kamper Polska” to format rozrywkowy zrealizowany na zlecenie TVP VOD, nad którym prace trwały od jesieni 2021 roku. Zdjęcia do programu ruszyły w sierpniu 2022 roku w najciekawszych zakątkach Polski. Reżyseria – Michał Bandurski. Program poprowadzi Iza Krzan.

W dniu premiery  „Kamper Polska” uczestnicy programu opowiedzą o wyzwaniach, z którymi musieli się zmierzyć w trasie. „Pytanie na śniadanie” – 12 stycznia o godz.10:50.

(źródło:TVP)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.