Karolina Gilon w serialowym hicie. Kogo zagra?

Podziel się:

fot.Marcin Golen

Karolina Gilon zagra w jednym z najpopularniejszych polskich seriali policyjnych. Prowadząca show „Love Island. Wyspa miłości” i „Ninja Warrior Polska” wystąpi gościnnie w hicie „Policjantki i Policjanci”, emitowanym od poniedziałku do piątku o godz. 19:00 w Czwórce. Wcieli się w nim w rolę gwiazdy telewizji śniadaniowej, która w studiu nagraniowym odkryje ciało ofiary morderstwa i pomoże policji w odkryciu sprawcy zbrodni. Odcinek z udziałem Karoliny Gilon zobaczymy we wtorek, 2 kwietnia, o godz. 19:00, a jako policyjny patrol, który podejmie działania na miejscu zbrodni partnerować jej będą Anna Bosak i Wojciech Sikora.

Policjanci z patrolu szóstego – aspiranci sztabowi Natalia Mróz (Anna Bosak) i Marek Korwicki (Wojciech Sikora) – dostają zaproszenie do telewizji śniadaniowej, gdzie w mają opowiedzieć o bezpieczeństwie dzieci w Internecie. Na planie wszystko idzie świetnie, sympatyczna gospodyni programu (Karolina Gilon) jest bardzo zadowolona z rozmowy i po nagraniu oprowadza policjantów po telewizji. Kiedy pokazuje im sąsiednie studio, w którym wkrótce ma się odbyć nagranie jednego z ostatnich odcinków kontrowersyjnego reality show „Prawda czy wyzwanie”, z przerażeniem odkrywa w nim zakrwawionego producenta tego programu.  Okazuje się, że mężczyzna nie żyje. Natalia i Marek błyskawicznie podejmują działania. Muszą zadbać, by nikt nie opuścił budynku, wezwać kryminalnych i ekipę techniczną.  

Ustalają też fakty i szczegóły, które mogą okazać się istotne dla sprawy. Prezenterka śniadaniówki opowiada im o zamordowanym i ostatnich wydarzeniach na planie jego produkcji. Dzięki informacjom uzyskanym od niej policjanci wkrótce wpadną na kluczowe tropy. Pierwsze podejrzenie pada na jednego z uczestników programu telewizyjnego. To on był widziany ostatnio, jak kłócił się z zamordowanym producentem i groził mu. Chwilę później policjanci znajdują podejrzanego mężczyznę, jak wygraża innej uczestniczce programu. Mężczyzna zostaje aresztowany. Czy policjantom uda się zamknąć sprawę przy pierwszym podejrzanym?

Tymczasem Igor, syn Marka, obchodzi urodziny. Natalia zjawia się na przyjęciu, przygotowanym przez Izę, matkę Igora. Dochodzi do niezręcznej sytuacji.

Odcinek 1132 – emisja: wtorek, 2 kwietnia, godz. 19:00

(źrófło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.