KISS zagra w Łodzi w 2021. Znamy datę koncertu

Podziel się:

KISS fot.pras MJM 

Legendarny amerykański zespół KISS wystąpi w Polsce podczas swojej trasy „END OF THE ROAD” która została przełożona na 2021 ze względu na pandemię koronawirusa. 

12 czerwca 2021 roku, Atlas Arena Łódź – to nowa data i nowe miejsce koncertu amerykańskiego zespołu rockowego KISS.

Wszystkie dotąd zakupione bilety będą wymienione na nowe. Dokonają tego sprzedawcy, u którego wejściówki zostały nabyte: jeśli bilety zakupiono poprzez system Ticketmaster kliknij tutaj, a jeśli przez system eBilet – kliknij tu. „Procedura przeniesienia biletów rozpocznie się od poniedziałku, 27 lipca o godzinie 10:00, w tym samym czasie ruszy również regularna sprzedaż nowych wejściówek. Dzień wcześniej, w niedzielę od godziny 10:00, będzie można natomiast kupić pakiety VIP” – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która będzie organizatorem koncertu KISS w Łodzi.

Po epickiej i dobrze udokumentowanej 45-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rock and rolla, KISS rozpoczął swoją ostatnią trasę koncertową w 2019 roku.

W 2019 roku KISS wyprzedał swoje koncerty na całym świecie, a wszystkie zrealizowane występy były prawdopodobnie największymi show w historii zespołu!

Wstępne ogłoszenie trasy koncertowej spotkało się z ogromnym entuzjazmem i – jak się okazało – zapotrzebowaniem fanów na dodatkowe terminy.

Niestety, ze względu na ostatnie światowe wydarzenia, KISS nie był w stanie dotrzymać pierwotnych terminów koncertów zaplanowanych na czerwiec i lipiec 2020 roku. Na szczęście trasę udało się przełożyć na 2021 rok. Zespół zapowiada też, że oprócz ogłoszonych dziś miast zostaną dodane nowe show.

Paul Stanley: – Czekamy. Jesteśmy gotowi. Kiedy ta pandemia się skończy i powiedzą nam, że wszyscy są bezpieczni – wstrząśniemy ziemią i waszym światem jak zawsze i jak nigdy dotąd.

Gene Simmons: Nie możemy się doczekać, kiedy pandemia dobiegnie końca i każdy z nas będzie już bezpieczny. Planujemy wstrząsnąć waszym światem, gdy będzie już bezpieczny, dla was wszystkich i dla nas. Do zobaczenia w Europie!

W związku z nowymi terminami, KISS wprowadza do sprzedaży specjalne pakiety VIP i przedsprzedaż biletów dla fanklubu „KISS Army”. Do niezapomnianych wrażeń, które czekają na VIP-ów, możemy zaliczyć między innymi: możliwość zrobienia prywatnego zdjęcia z zespołem, dostęp do ekskluzywnego saloniku przedkoncertowego oraz wycieczkę po backstage’u. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.kissonline.com.

Zespół KISS jest znany ze swoich charakterystycznych i niesamowitych występów. Band od dziesięcioleci udowadnia, że daje najbardziej kultowe i rock’n’rollowe koncerty na żywo. Z tego między innymi powodu Rock and Roll Hall of Fame – muzeum rock and rolla honorujące artystów rockowych i inne osoby, które wniosły zasadniczy wkład w rozwój tych gatunków muzyki – zaliczyło KISS do najważniejszych wykonawców w historii.

Ostatnia trasa KISS o nazwie „END OF THE ROAD” została przeniesiona na 2021 rok. Nowe europejskie daty oraz te przełożone dostępne są poniżej. Zespół zapowiada, że kolejne daty zostaną dodane wkrótce.

Środa, 2 czerwca 2021 – Sportspalais, Antwerpia, BELGIA

Wtorek, 8 czerwca 2021 – Accors Hotel Arena, Paryż, FRANCJA

Czwartek, 10 czerwca 2021 – Westfalenhalle, Dortmund, NIEMCY

Sobota, 12 czerwca 2021 – Atlas Arena, Łódź, POLSKA

Wtorek, 15 czerwca 2021 – Barclaycard Arena, Hamburg, NIEMCY

Sobota, 19 czerwca 2021 – Tele 2 Arena, Sztokholm, SZWECJA

Poniedziałek, 21 czerwca 2021 – Hartwell Arena, Helsinki, FINLANDIA

Środa, 23 czerwca 2021 – Scandinavian, Gothenburg, SZWECJA

Piątek, 25 czerwca 2021 – Festhalle, Frankfurt, NIEMCY

Środa, 30 czerwca 2021 – Hallenstadion, Zurych, SZWECJA

Sobota, 3 lipca 2021 – Rockfest, Barcelona, HISZPANIA

Niedziela, 4 lipca 2021 – Wizink Arena, Madryt, HISZPANIA

Wtorek, 6 lipca 2021 – Roman Arena, Nimes, FRANCJA

Czwartek, 8 lipca 2021 – Schleyerhalle, Stuttgart, NIEMCY

Sobota, 10 lipca 2021 – O2 Arena, Praga, CZECHY

Poniedziałek, 12 lipca 2021 – Arena Di Verona, Werona, WŁOCHY

Czwartek, 15 lipca 2021 – Budapest Arena, Budapeszt, WĘGRY

 

Sprzedaż biletów i pakietów VIP rozpocznie się zgodnie z poniższym harmonogramem:

26 lipca 2020, niedziela, godz. 10:00 – sprzedaż pakietów VIP

26 lipca 2020, niedziela, godz. 10:00 – przedsprzedaż biletów dla „KISS Army”

27 lipca 2020, poniedziałek, godz. 10:00 – sprzedaż ogólna

(mjm)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.