Urszula Dudziak zasiądzie jako trenerka – nie będzie to The Voice Senior !

Podziel się:

fot.Jan Bogacz / TVP

Już w sierpniu ruszają nagrania 11. edycji muzycznego show TVP 2 .Wtedy poznamy też cały skład trenerski nowej edycji najlepszego programu muzycznego w Polsce. Nową trenerką w programie została Urszula Dudziak, która przenosi się z The Voice Senior do The Voice of Poland – informuje TVP.

To nie pierwsze spotkanie artystki z uczestnikami muzycznego talent show. Urszula Dudziak była trenerką pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”, którą emitowano w grudniu 2019 roku. Program wygrały wówczas siostry Szydłowskie – Krystyna, Elżbieta i Jolanta z drużyny Urszuli Dudziak.  

Urszula Dudziak w The Voice of Poland

Cieszę się bardzo z nowego wyzwania jakim jest „The Voice of Poland”. Seniorzy w „The Voice Senior” podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w „The Voice of Poland”. Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu – mówi Urszula Dudziak.

Jaką trenerką dla młodszego pokolenia aspirujących wokalistów zamierza być jedna z najlepszych i najsłynniejszych wokalistek jazzowych?  

Widzę siebie w tym programie jako osobę, która mając doświadczenie może doradzić, a raczej pomóc w wyszlifowaniu talentu. Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu – wyjaśnia nowa trenerka 11. edycji „The Voice of Poland”.  

Zdjęcia do programu startują już w połowie sierpnia. To właśnie wtedy poznamy też cały skład trenerski nowej edycji najlepszego programu muzycznego w Polsce.

(TVP)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.