„KULT. FILM” od dzisiaj w kinach – zobacz fragment!

Podziel się:

fot.pras

Już dzisiaj w kinach emocjonujący  i długo wyczekiwany dokument o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. „Kult. Film” trafi do kin w całej Polsce 22 listopada. Dziś premierowo prezentujemy fragment filmu!


– Patrząc na publiczność, na to jak reagują na naszych koncertach, na te pielgrzymki, które podróżują pomiędzy miastami – ktoś to nazwał brutalnie, że Kult nie ma fantów, ma fanatyków. – o fenomenie zespołu Kult mówi jego basista, Ireneusz Wereński. 


Zobacz fragment „KULT. FILM”
„Kult. Film” zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego. Prawdziwa, emocjonująca i wyczekiwana produkcja o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen grupy i jej niespotykaną więź z fanami.


„KULT. FILM” – ZWIASTUN
Zdjęcia do filmu były realizowane w latach 2013-2019. Zostały uzupełnione o materiały archiwalne, również te należące do członków zespołu. Zobacz specjalne zaproszenie na film od zespołu Kult. 


 „Nigdy nie spodziewałem się, że zespół Kult będzie trwał tyle lat” – w filmie słyszymy słowa Irka Wiereńskiego. Grupa została założona w 1982 roku przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę. Przez 37 lat istnienia zgromadziła wokół siebie wiernych fanów. Ta więź działa w dwie strony – muzycy zawsze podkreślają, że istnieją dzięki publice. Chętnie angażują się w akcje charytatywne.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.