„KULT. FILM” – premiera z udziałem zespołu (ZDJĘCIA)

Podziel się:

fot.pras

„Kult. Film” wejdzie do kin w całej Polsce już w przyszły piątek, 22 listopada. W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu z udziałem twórców, zespołu i zaproszonych gości.  Prezentujemy galerią zdjęć z wydarzenia. Zapraszamy również na pokazy przedpremierowe w Krakowie, Warszawie i Dąbrowie Górniczej.

W kinie Wisła w Krakowie pojawili się członkowie zespołu Kult: Jarosław ważny, Tomasz Glazik, Wojtek Jabłoński, Janusz Zdunek, Tomasz Goehs, Janusz Grudziński, Piotr Morawiec, Irek Wereński, Kazik Staszewski oraz reżyserka Olga Bieniek.

„Zapraszam was na film o prawdziwej męskiej przyjaźni” – mówiła ze sceny reżyserka, Olga Bieniek.

„Życzę, a nawet jestem pewien, że będzie to miłe półtorej godziny w naszym towarzystwie” – dodał Kazik Staszewski.

„KULT. FILM” – ZWIASTUN

 „Kult. Film” zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego. Prawdziwa, emocjonująca i wyczekiwana produkcja o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen grupy i jej niespotykanej więzi z fanami.
Zdjęcia do filmu były realizowane w latach 2013-2019. Zostały uzupełnione o materiały archiwalne, również te należące do członków zespołu.

POKAZY PRZEDPREMIEROWE
Zapraszamy na pokazy przedpremierowe filmu w Warszawie, Krakowie oraz Dąbrowie Górniczej.

Kino Kika, Kraków, 14 listopada – https://www.facebook.com/events/510597099522143/ 

Kino Atlantic, Warszawa, 16 listopada – https://kinoatlantic.pl/repertuar/movie,3139,kult-film-
Kino Elektronik, Warszawa, 20 listopada (spotkanie z autorem zdjęć) – http://kinoelektronik.pl/2019/11/06/kinorozmowa-w-elektroniku-kult-film-spotkanie-2011/
Kino Kadr, Dąbrowa Górnicza, 20 listopada – http://www.palac.art.pl/pl/wydarzenie/kult-film-pokaz-przedpremierowy


fot.pras

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.