Kylie Minogue prezentuje singiel „A second to midnight” to zapowiedź albumu „DISCO: Guest list edition”

Podziel się:

fot.mat.pras 

„A second to midnight” to pierwszy singel z nadchodzącego albumu „DISCO: Guest list edition” 
Premierze „A second…” towarzyszy nowy klip .Premiera albumu „DISCO: Guest list edition” – 12 listopada 2021.

Kylie Minogue wydaje swój nowy singiel „A Second to Midnight”, nagrany z tegorocznym obajwieniem brytyjskiej sceny muzycznej –  Years & Years. Jest to pierwszy utwór zapowiadający specjalne wydawnictwo „DISCO: Guest List Edition”, na który Kylie zaprosiłą, oprócz młodego wokalisty,  m.in. Glorię GaynorJessie Ware, a także Dua Lipę.
Premierze „A Second to Midnight” towarzyszy wideoklip wyreżyserowany przez Sophie Muller, i nakręcony w zabytkowej londyńskiej Collins’ Music Hall.
„DISCO: Guest List Edition” to nowa, specjalna edycja albumu „DISCO” z 2020 roku – ósmego albumu Kylie, który wspiął się na #1 najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii! W tym nowym wydaniu pojawią się premierowe utwory:  „A Second to Midnight” (z Years & Years), „Can’t Stop Writing Songs About You” (z Glorią Gaynor) i „Kiss of Life” (z Jessie Ware). Na longplay’u „DISCO: Guest List Edition” oprócz nowych singli pojawią się również wcześniej niepublikowane remiksy oraz „Real Groove (Studio 2054 Remix)” z Dua Lipą. Album pojawi się w sprzedaży 12 listopada 2021 i będzie wydany w kilku formatach.
Singel dostępny TUTAJ
Premierze „A second…” towarzyszy nowy klip – zobacz TUTAJ
 Przedsprzedaż albumu – TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.