Maluma w Polsce. Tysiące fanów czekają na koncert latynowskiej gwiazdy !

Podziel się:

Maluma fot.org

Już 28 lutego w Tauron Arenie w Kraków zobaczymy na żywo gwiazdę latynowskich brzmień. Maluma kolumbijski wykonawca wystąpi ze swoimi największymi hitami przed tysiącami fanów w Krakowie.

Zdobywca latynoskiej wersji nagrody Grammy (Latin Grammy Awards) – Maluma zagra ponownie w Polsce, tym razem w krakowskiej TAURON Arenie Kraków.

Już 28 lutego, polscy fani po raz kolejny będą mieć przyjemność usłyszeć na żywo znaną już na całym świecie muzykę kolumbijskiego wykonawcy. Po ponad 105 koncertach, zagranych w Ameryce, Europie czy Izraelu, Maluma wraca do Polski, by znów zachwycić polską publiczność. Na koncert Malumy poprzedniego lata w gdańskiej Ergo Arenie wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Hity takie jak «Felizes Los 4», «Chantaje» we współpracy z Shakirą czy «Medellin» z Madonną pomogły 25-letniemu artyście zyskać ogromną popularność w tak młodym wieku. Także media społecznościowe pokochały Malumę, którego Instagram liczy już 46 milionów obserwujących. W aplikacji Spotify jego utwory odtwarzane są około 27 milionów razy w miesiącu, co sprawiło, że w 2018 roku piosenkarz znalazł się w pierwszej piątce najczęściej odtwarzanych artystów. Wykonawca piosenki «Mala Mia» już 15 razy trafiał ze swoimi utworami do pierwszej dziesiątki najpopularniejszych hitów listy Latin Airplay Charts magazynu Billboard.

Maluma zapisał się w historii przemysłu muzycznego jako pierwszy latynoski piosenkarz wykonujący utwór całkowicie w języku hiszpańskim na gali rozdania nagród MTV Music Awards w 2018 roku. Z każdym kolejnym utworem udowadnia, że jest artystą wielkiego formatu. Pokochał go świat, pokochała go Polska. Już niebawem, bo 28 lutego 2020 roku, polscy fani znów będą mogli gościć Malumę, tym razem w TAURON Arenie Kraków.

Bilety do nabycia wyłącznie na www.eventim.pl

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *