MAN Trucks w Niepołomicach w związku z rozbudową zakladu szuka pracowników

Podziel się:

fot. mat.pras. MAN 

Lokalna małopolska fabryka aut ciężarowych MAN w Niepołomicach zwiększy zatrudnienie w związku z rozbudową zakładu które ma zakończyć się jesienią 2022 roku, ale w związku z intensywnym rozwojem firma już teraz rozpoczyna zatrudnianie nowych osób -poinformowała ManpowerGroup Polska.

95 milionów euro – taką kwotę firma MAN Trucks przeznaczy na rozbudowę swojego zakładu. W związku z powstaniem nowej hali i planowanym zwiększeniem produkcji organizacja poszukuje monterów oraz pracowników logistyki wewnątrzzakładowej. Zatrudnione osoby mogą liczyć na wysokie wynagrodzenie, darmowe szkolenia oraz możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu pracowniczego-dodaje  ManpowerGroup Polska.

MAN praca w Niepołomicach

Na chętnych czeka atrakcyjne wynagrodzenie wynoszące około 5500 zł brutto, soboty płatne 100% i pakiet benefitów ManpowerGroup Premium, zawierający Kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe PZU. Ponadto firma zapewnia dodatek do posiłków w pracowniczej kantynie, a także finansuje wczasy pod gruszą. Z kolei wielbicieli sportu zaprasza do w pełni wyposażonej siłowni na terenie zakładu pracy.

MAN rekrutuje na stanowiska:

1. Pracownik wykwalifikowany ds. montażu
2. Pracownik wykwalifikowany ds. montażu z kat C
3. Pracownik logistyki wewnątrzzakładowej

Agencja Manpower, będąca partnerem rekrutacyjnym MAN Trucks, podkreśla, że zainteresowani nie muszą posiadać doświadczenia w branży produkcyjnej, ponieważ w ofercie zagwarantowane są kursy i szkolenia. Na zatrudnienie mogą liczyć osoby, które potrafią posługiwać się narzędziami warsztatowymi. Dodatkowym atutem będą: prawo jazdy kategorii C oraz uprawnienia na żurawie, suwnice lub wózki widłowe UDT, jednak nie jest to warunek konieczny.

MAN Trucks znajduje się w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej, największej strefie przemysłowej w Małopolsce, do której możemy dostać się między innymi drogą powiatową nr P 2011K. Dla mniej zmotoryzowanych pracodawca planuje zorganizować transport obejmujący następujące przystanki: Brzesko, Bochnia, Kłaj, Kazimierza Wielka, Proszowice, Luborzyca, Kraków (Nowa Huta), Dobczyce, Gdów, Wieliczka, Niepołomice.

Jak aplikować?

Aplikacje można składać za pośrednictwem strony internetowej https://bit.ly/35wouZN, mailowo: praca.niepolomice@manpower.pl lub dzwoniąc pod nr 668 341 729.
(ManpowerGroup)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.